cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a71 şikayetlerim

(Topic created on: 08-23-2021 02:07 AM)
157 Views
tugayguvercin
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumdan ilk zamanlar daha doğrusu ilk ay müthiş verimli çalıştı çok beğenmiştim yalnız git gide telefon aşırı derecede ısınma donma ve kasma şarj cihazı ve kablosunda temas problemi ve en önemlisi oyun farketmeksizin ama en önemlisi de video oynatıcı müzik oynatıcı ve bunlarında içinde en önemlisi pubg mobile gibi büyük kitlelere hakim olan oyun uygulamasında eğer kulaklık takılı değil ise ses çok dikkat çekici bir şekilde sesin az çıkma sorunu ile karşı karşıya kaldım ne yaptım ne ettim ise telefonun ses ile alakalı ayarlar bölümünü artık gözüm kapalı telefona bakmadan görecek şekilde ezberlediysem de bir türlü bu ses sorununu çözemedim yeter artık ne yapmam gerekiyor birisi yardımcı olsun.

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Servis hiç bişi yapmıyor.
0 Likes
tugayguvercin
Beginner Level 2
Galaxy A
Nasıl gideceğim peki
0 Likes
gokayS10lite
Active Level 6
Galaxy A
zeplinle kardeşim
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba tugayguvercin,

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes