cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a53 telefonumun şarjı hızlı bitiyor?

(Topic created on: 08-09-2022 11:22 PM)
1209 Views
wallendor
Active Level 8
Options
Galaxy A

Eski telefonum A10 du 3300 mah bataryası vardı ve bir gün beni rahat götürüyordu işten geldiğimde %57 falan oluyordu şarjı. Fakat a53 aldıktan sonra şarj A10 dan daha az dayanıyor birde samsung sitesinde 2 gün dayanıyor diye yazmıştı telefonda 5000 mah batarya var 1 günümü zor çıkarıyor eve geldiğimde işten %17 falan oluyor bataryası. Aynı kullanıyorum bu arada kullanma sürem iki telefonda da aynı.

7 Comments
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Oyun falanda oynamıyorum sadece instagram youtube falan a10 da ne yapıyosam a53 de aynısını yapıyorum.
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Uygulamalar uyku modunda mi
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Evet 12 uygulama uyku modunda
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Derin uykuya da al
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Aldım da hocam birşey farketmiyor
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Ekranı birde 60 hz kullanıyorum
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pulheria,

Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Tanılama > Testleri görüntüle > Pil durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.

• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.

• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.

• Gereksiz uygulamaları kapatın.

• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.

• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.

• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.

• Arka ışık süresini azaltın.

• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes