cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a53 mart güncellemesi

(Topic created on: 03-16-2023 03:05 AM)
142 Views
MustafaGalaxyA53
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba, mart güncellemesi telefona geldi fakat yapmadım güncellemeyi en son android 13 geldiğinde kamerada takılma falan yaşanıyordu. Korkuyorum güncellemeye. Yazılımı güncelleyen varsa bilgi verebilir mi ne gibi değişiklikler var olumsuz bir tarafı var mı

7 Comments
Galaxy A
One uı 5.1 güncellemesi nasıl yani
Furkan7
Active Level 1
Galaxy A
Kamerayi actigim ilk anlar takılma oluyor ve pil süresi bariz bir şekilde kısaldı yeni gelen bir özellik yok camera assasint gelecek denildi ama daha gelmedi mayıs güncellemesini beklerseniz bir sey kaybetmezsiniz
Galaxy A
Bundan bahsediyoruz değil mi 1678925124309.jpg
Galaxy A
Dediğiniz gibiyse mayısı bekleyeyim rezil olmanın anlamı yok
Furkan7
Active Level 1
Galaxy A
Bunlara ek olarak camera assasint adlı bir uygulama gelecekti google da aratınca samsung store da gösteriyor ama maalesef açınca ulaşamıyor hata veriyor acaba orta segment telefonlara gelmedi mi düşüncesi ile s20 fe si olan bir arkadaşıma sordum onda açıyor mu diye o da ulaşamamış sanrım sonraki guncellemerde gelecek bence geçmeseniz iyi olabilir orda yazan özellikler gelmis ama eğer şuan için acil değilse bekleyin derim ben sırf camera assasint için güncellenmiştim maalesef gelmedi daha Screenshot_20230316_035658_Galaxy Store.jpg
Furkan7
Active Level 1
Galaxy A
Shiftdelete.net in camera assasint hakkındaki yazisindan bir kesit1678928482011_1678928481991_0.jpg
Solution
Furkan7
Active Level 1
Galaxy A
Yani açıkçası yeni gelen hiçbir özellik işime yaramadı aksine performans düşüşü yaşadım güncellemesem de olurmuş boşa güncellemeyin derim. Nisanda sorunlar çözülecektir muhtemelen.