cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a53 anroid 13 güncellemesi

(Topic created on: 01-21-2023 03:27 PM)
203 Views
MustafaGalaxyA53
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonu alalı 1 ay plmadı güncelleme geldi yaptım güncellemeyi güncellemeden sonra kamerada takılmalar yaşıyorum e football oyununda kameranın orda ve ekranın altında boş kalan çizgiler siyahken güncellemeden sonra koyu mavi oldu fabrika ayarlarına sıfırlamam söylendi sıfırladım fakat yine aynı hatalarla karşılaşıyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MustafaGalaxyA53,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
metehaann
Active Level 3
Galaxy A
A52s bendede aynı sorunlar var
Galaxy A
Maalesef yazılımsal olduğu için sıfırlamaya düzelmez.Yeni yama bekleyeceksin.
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
kamerada takilmalar en ust modelde bile var telefonla alakasi yok. e football'a guncelleme gelince cozulur
0 Likes
Galaxy A
Neden var nasıl düzelecek
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
su an samsung ve google pixel disinda android 13 kullanan telefon sayisi cok az. optimize edilmesi 3-4 ay surer.
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy A
Telefonun güvenlik güncellemesi aralık mı?
0 Likes
Galaxy A
Güvenlik yaması düzeyi 1 Aralık 2022 yazıyor
0 Likes
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy A
Aralık sürümünde kamera takılması çok garip normalde düzeltildi kamera verilerini silin düzelir
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MustafaGalaxyA53,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes