cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a53 ısınma

(Topic created on: 06-17-2024 06:43 PM)
164 Views
ece_demrcii
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba samsung a53 kullanıyorum cihaz son zamanlarda aşırı ısınıyor batarya da hemen bitiyor yazdan dolayı ısındığını biliyorum ama önceki yazlarda bu kadar ısınmıyordu son güncellemelerde böyle oldu 

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Son güncelleme ile de alakalı olabilir dediğin gibi ama bu yaz havalar da çok sıcak yani geçen seneki gibi de değil ondan dolayı da olabilir bence normal

View solution in context

0 Likes
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
yedek alıp,cihazı sıfırlayın.

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.

bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Son güncelleme ile de alakalı olabilir dediğin gibi ama bu yaz havalar da çok sıcak yani geçen seneki gibi de değil ondan dolayı da olabilir bence normal
0 Likes
ece_demrcii
Active Level 2
Galaxy A

Peki teşekkür ederim

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
rica ederim
0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
yedek alıp,cihazı sıfırlayın.
0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.

bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
ece_demrcii
Active Level 2
Galaxy A

Teşekkür ederim Çözüm nasıl kabul ediliyor peki 🙈

stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
buraya tıklayın,hayırlı bayramlar🥰🫂 🌹,1718642088698_1718642088686_0.jpg
0 Likes
ece_demrcii
Active Level 2