iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Galaxy a52

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-21-2022 02:25 PM)
a52kullanıcı
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Arkadaşlar telefonu 6 aydır önce satın aldım kasasında esneme problemi var idare ederim kılıfla kullanınca problem yaratmıyor diye garantiye yollamadım şimdi ise hoparlör problemi var soğuk havada yada soğuk ortamda telefonun sesi tamamen gidiyor her iki hoparlörde de sebebi nedir sizce ne yapmalıyım yepyeni cihazı garantiye yollamak istemiyorum .

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
MustafaA72veBudsPlus
Expert Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba
Garantiye yollamaktan başka pek bir çareniz olduğu düşünmüyorum. Kendinizin düzeltilebileceği problemler değil.
Dün atılan 2 tane Samsung Servisi gönderilerini inceleyebilirsiniz. Gayet memnunlar.
Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Teşekkürler, iyi günler dilerim

Çözümü orijinal iletide görüntüle

3 Yorum
Çözüm
MustafaA72veBudsPlus
Expert Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba
Garantiye yollamaktan başka pek bir çareniz olduğu düşünmüyorum. Kendinizin düzeltilebileceği problemler değil.
Dün atılan 2 tane Samsung Servisi gönderilerini inceleyebilirsiniz. Gayet memnunlar.
Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Teşekkürler, iyi günler dilerim
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Öncelikle cihaz yazılımı güncel değil ise ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin yazılımınız güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız verileri yedekleyip telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse bu durumun detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum Ayrıca servis veya Garanti işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 444 77 11
0 Övgü Puanı
MelihhsnlA52TS6Lite
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Bendede var A52 siyah renk. Sendeki hangi renk?
0 Övgü Puanı