cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a52 guncelleme sonrasi kamera sorunu

(Topic created on: 02-04-2022 12:07 PM)
1324 Views
Burak684
Active Level 3
Options
Galaxy A

Uzun zamandir android 11 kullanicisiydim cok heveslenip 12 kurdum ama kamera eskisine nazaran daha bulanik cekmeye basladi ve guncelleme sonrasi hicbir degisiklik gormedim birkac ozellikten baska birde yeniden baslatirken ziraat uygulamasi durdu hatasi verip duruyor her seferinde eski surume tekrardan donebilirmiyim tekrardan tesekkur ederim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Burak684,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

16 Comments
Galaxy A
Mallesef donemezsin farkli yollardan donebilirsin ama cihaz garanti disi kalir ve cok cok tehlikeli bilen kisiler yapmali yoksa cihaz cope gidebilir
Burak684
Active Level 3
Galaxy A

Hocam hic memnun degilim bu guncellemeden keske yapmasaydim diyorum resmen rezillik bilerekmi boyle cikarmislar anlamiyorum ki

Galaxy A
Gelecek olan guncellemeleri bekleyin duzelir bende bekliyorum
Burak684
Active Level 3
Galaxy A

Tahminen ne zaman verilir bu guncelleme peki

ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ay ortalarinda
Burak684
Active Level 3
Galaxy A

Sagolun

Galaxy A
Bu ayin 15 i yada 23 unde verilecek ardindan hemen subat guncelemesi verilecek ve cohaz duzelecektir
Burak684
Active Level 3
Galaxy A

Insallah bu sorunu duzeltirler.Beklemedeyiz bakalim aslinda guncellemeyi yapmicaktim beklicektim bir sure daha ama iste kafama tukureyim dedim belki daha iyi olur eskisine nazaran.

Galaxy A
Duzelecektir iciniz rahat olsun