cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a52 fotoğrafı etiket gibi çıkarma

(Topic created on: 03-04-2024 02:16 PM)
311 Views
Bloodreina
Active Level 6
Options
Galaxy A
Arkadaşlar merhaba şimdi bişey soracağım android 14 güncellemesi ile gelmesi gereken bir özellik olan fotoğrafın üzerine basılı tutunca fotoğrafı etiket gibi çıkarma özelliği telefona güncelleme gelmesine rağmen yok. Bu özellik sadece belirli cihazlara gelecekti de benim mi haberim yok? Tabletimde böyle Bi sorun yok ama telefonda yapamıyorum. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı? 
34 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Ilk etapta s serisine gelir sonra dagitilir 6.1 ide beklemen gerek fotoyu cekip galeride basili tut ustune secenekler cikmiyorsa bekliyceksin dedigim gibi yada galeriyi guncelle

Kusura bakma yine karistim isine tabi yorum attimn yine
0 Likes
Bloodreina
Active Level 6
Galaxy A
🤣🤣 Ya şaka gibisin ben bişey demedikçe sen üsteliyorsun yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim ama s serisi falan alakalı Bi durum değil bence ya
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Iyi gunler size tekrardan ben bisey demiyorum rica ederim
0 Likes
Bloodreina
Active Level 6
Galaxy A
Trip atman cabası iyi günler.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Trip degil sen bi soru sordun ben cevap verdim hepsi bu herkesin cevap verdigi gibi
0 Likes
Bloodreina
Active Level 6
Galaxy A
Uzatmayalım Tolga bey..
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Olur
0 Likes
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy A
O özellik bende var. Cihazım Galaxy M34 ve One UI 6 ile geldi bana. Galaxy store üzerinden güncellemeleri kontrol edip tekrar deneyin isterseniz.

Ben kullanırken kişiye uzunca süre sabit basılı tutuyorum o da otomatik alıyor bastığım objeyi.
0 Likes
Bloodreina
Active Level 6
Galaxy A
İşte bende almıyor 😅
0 Likes