cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a51 yeniden başlatıyor sürekli

(Topic created on: 04-15-2023 09:15 PM)
125 Views
SüleymanA51
Active Level 2
Options
Galaxy A

Neden yeniden başlatıyor sürekli? (A51)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Konu hakkında cihazınızı sıfırlamanızı tavsiye ediyorum Belki düzelir sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin resim ses dosyası video gibi.
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra sorununuzun çözülmediği durumunda yetkili servis merkezinde cihazınızı kontrol ettirin. Samsung destek hattını arayıp servis hakkında bilgi alabilirsiniz. 4447711

View solution in context

6 Comments
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Kardeşim telefonu bi fabrika ayarlarına sıfırlama yap dene olmazda anakart sorun olabilir servis e goturmen gerekir
SüleymanA51
Active Level 2
Galaxy A
Garantisi bitti baya oldu sıfırlama yapamam iş ile alakalı birsürü şey var cloud da biraz problem olucak benim için 3 kere yaptı members alıglamış
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Otomatik optimizasyon açık ise kapat belki o yüzden olabilir
SüleymanA51
Active Level 2
Galaxy A
Kapalıydı açtım şimdi düzeldi
Galaxy A
cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Konu hakkında cihazınızı sıfırlamanızı tavsiye ediyorum Belki düzelir sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin resim ses dosyası video gibi.
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra sorununuzun çözülmediği durumunda yetkili servis merkezinde cihazınızı kontrol ettirin. Samsung destek hattını arayıp servis hakkında bilgi alabilirsiniz. 4447711