cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a34 5g

(Topic created on: 06-01-2023 01:30 PM)
383 Views
Pavarotti
Active Level 5
Options
Galaxy A

Bazen Ekranın sağ üst köşede yeşil ışık beliriyor bu ne anlama geliyor 

image

image

Birde screen shotlara bakarsanız duvar kağıdı değişik uygulamalar arka plan plan değişik (bir önceki duvar kağıdı) kalıyor duvar kağıdı değiştiğim zaman..

3cü olarak da genel olarak bir şikayet belirtmek istiyorum "60 Hz+ekstra karartma+göz rahatlığı kalkanı+pili korur" özellikleri açılmazsa şarjı yetersiz kalıyor bilginiz olsun sevgili members yönetimi ve üyeleri..

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Yeşil isik aramalarda mikrofonun acik oldugunu belirtiyor ornek bir uygulama mikrofonunuza erişir ise yesil isik yaniyor ve size haber veriyor isigin amaci budur

View solution in context

Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

duvar kağıdı yazılım özelliğinin bir parçasıdır dostum. şarj konusunda tüketim kullanıma göre değişebilir ama yetersiz geliyorsa memberstan hata raporlarından pil kısmından % 15  kalınca şarjınız  hata raporu oluşturabilirsin. normal kullanımınızı yaptıktan sonra fazla bir tüketim varsa inceleme sağlanır ve öneriniz dikkate alınır.  

View solution in context

3 Comments
Solution
Galaxy A
Yeşil isik aramalarda mikrofonun acik oldugunu belirtiyor ornek bir uygulama mikrofonunuza erişir ise yesil isik yaniyor ve size haber veriyor isigin amaci budur
jope
Active Level 6
Galaxy A
Sadece ses değil. Herhangi bir program kameraya erişirse de yesil ısık çıkar. Kısaca yesil ışık yandığı anda "bir program kamera yada mikrofonu kullanıyor heberin olsun" diyor sana bilgi veriyor telefon.
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

duvar kağıdı yazılım özelliğinin bir parçasıdır dostum. şarj konusunda tüketim kullanıma göre değişebilir ama yetersiz geliyorsa memberstan hata raporlarından pil kısmından % 15  kalınca şarjınız  hata raporu oluşturabilirsin. normal kullanımınızı yaptıktan sonra fazla bir tüketim varsa inceleme sağlanır ve öneriniz dikkate alınır.