cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a32 ses gelmiyor

(Topic created on: 03-24-2022 12:23 PM)
1756 Views
SSavici
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonumu 4 aydır aldım sabah telefonumu arabaya bsğlayıp müzik açtıktan sonra telefondan ses gelmedi ama kulaklık veya hoparlöre bağlayınca ses geldi acil yardım edin şimdiden teşekkürler

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Merhaba, arabanızın bağlantı kurduğunuz bluetooth alanına farklı cihaz ile bağlantı kurmayı ve müzik açmayı denediniz mi?  Farklı cihaz ile bağlantı kurabiliyor ve müzik dinleyebiliyorsanız aşağıdaki işlemi uygulayın. Eğer farklı cihaz ile aynı sorunu yaşıyorsanız arabanın bağlantı kurduğunuz ekranını sıfırlamayıp deneyin.

Ayarlar-genel yönetim-sıfırla-ağ ayarlarını sıfırla işlemi yaparak kontrol ettiniz mi? 

View solution in context

0 Likes
6 Comments
SSavici
Active Level 1
Galaxy A
Arabada geliyordu şimdi video falan açınca gelmiyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Bu durumun kontrol edilebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Yukarıdaki linke tıklayarak hata raporu hakkında detaylı bilgi öğrenebilirsiniz
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy A
Yeniden başlamayı deneyin
0 Likes
SSavici
Active Level 1
Galaxy A
Olmadı milli tekniğimiz
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy A
🤣🤣 verilerinizi yedekleyip sıfırlayın yada bi telefoncuya götürün
0 Likes
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Merhaba, arabanızın bağlantı kurduğunuz bluetooth alanına farklı cihaz ile bağlantı kurmayı ve müzik açmayı denediniz mi?  Farklı cihaz ile bağlantı kurabiliyor ve müzik dinleyebiliyorsanız aşağıdaki işlemi uygulayın. Eğer farklı cihaz ile aynı sorunu yaşıyorsanız arabanın bağlantı kurduğunuz ekranını sıfırlamayıp deneyin.

Ayarlar-genel yönetim-sıfırla-ağ ayarlarını sıfırla işlemi yaparak kontrol ettiniz mi? 

0 Likes