cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy a30 kamera odaklanma sorunu

(Topic created on: 03-11-2022 04:29 AM)
211 Views
Gadre
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Geniş açı modada bir sıkıntı yok fakat normal moda geçtiğimde odak sorunu yaşıyorum video kısmında ise ekranın üst tarafında bulanıklık var bunun bir çözümü yok mu?

6 Comments
Gadre
Beginner Level 3
Galaxy A
.20220310_203120_76611_1646933481.jpg20220310_203135_76612_1646933496.jpg
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum aşağıda belirttiğim adımları uygulayarak hata raporu gönderebilirsiniz.

Uygulamalar ekranına Gelin
Samsung members
Uygulamasına tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden kamera hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları eklemeniz gerekiyor mümkün ile ise kamera ile çekilmiş bozuk resimleri hata raporu yazınıza ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakmanız gerekiyor sorunun sıkılığını seçin hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken

Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde mutlaka birkaç dakika bekleyin rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir.

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili olarak yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaklardır.
0 Likes
Gadre
Beginner Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim öneriniz için
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne demek önemli değil.
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Son güncellemeyle bu sorun düzelmişti yazılımınız güncel mi?
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Gadre,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın >Tanılama > Testleri görüntüle > Kamera " bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Ayarlar > Yazılım güncellemesi içerisinden cihaz güncellemesini kontrol ediniz. Güncel sürümde değilse güncellemeyi, bilgilerinizi yedekleyerek yapmanızı öneririz. 

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes