cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a21 S

(Topic created on: 04-02-2021 01:53 PM)
572 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Selamın aleyküm arkadaşlar Pazartesi günü a21s almayı düşünüyorum Türk Telekom üzerinden satın alacağım kullanan arkadaşlar nasıl cihaz ekranı özellikle parlak mı Bir de kasma donma oluyor mu uygulama geçişlerinde farklı önerileriniz varsa onları da yazarsanız sevinirim herkese teşekkür ederim

26 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Evet ben de a12 düşünmüştüm Hem fiyatı daha uygun hem de daha cazip geldi ancak Bildiğim kadarıyla onda wi-fi dual-band desteği yok Bu benim dikkat ettiğim bir özellik
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Ben de internet üzerinden almayı isterim Ancak maalesef internet üzerinden taksitlendirme olmuyor bir de siz a12 kullandınız mı wi-fi Dual Band desteği var mı Eğer varsa onu tercih edeceğin veya Bunun hakkında bir bilginiz var mı Bir de arkadaşınız var mı diye sormuşsunuz bundan yaklaşık 5 ile 6 ay öncesinden evet vardı Ancak hepsi Beni Sırtımdan Vurdu için artık yok sadece bir tane dostum var onun ile de 3 aydır görüşmüyoruz
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Boş ver
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Neyse o konuyu bırak sen biliyor musun a12 cihazında wifi Dual bant var mı genellikle bluetooth kulaklık kullandığım için bayağı lazım oluyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
O konuyu tekrar açmak istemiyorum
0 Likes
furkan61trbzn
Active Level 5
Galaxy A
SAMSUNG A31 al a21s ve a12 den daha iyi
0 Likes
furkan61trbzn
Active Level 5
Galaxy A
SAMSUNG A31 ekranı a21s ve a 12 den daha yüksek çözünürlükte ve daha net gösteriyor hemde 128 gb hafızası var
0 Likes
Galaxy A
Hic biri alınmaz biraz daha biriktir amoled ekranlı telefon al derim sonra pişman olursun ve a serisi al kardeşim
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef verebileceğim en fazla para bu kadar