cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a14 android 14 almış ama a13 almamış

(Topic created on: 12-06-2023 12:14 AM)
238 Views
EraysA13
Active Level 4
Options
Galaxy A

Her iki telefonun işlemcisi ve grafik işlemcisi aynı fakat a14 1 hafta önceden android 14 aldı a13 almaması düpedüz saçmalık samsung yazılım üzerinde çalışmaya çok geç başlıyor ve çok geç dağıtıyor diğer rakipleri bu yıl içinde çoktan dağıttı.

10 Comments
Galaxy A
İşlemci ve grafik kartıyla alakası ne anlamadım? S22, S21 serileri ne yapsın o zaman?
0 Likes
EraysA13
Active Level 4
Galaxy A
Mantık biraz sence sisteme göre yazılımı optimize ederek son kullanıcıya sunmazmısın?
0 Likes
Galaxy A
Mantıksız olan S serilerinden önce A14'ün almış olması zaten
EraysA13
Active Level 4
Galaxy A
Samsungu anlamak zor hocam Birgün yazılım departmaninda çalışan arkadaşları aramak lazım güncellemeyi ilk amiral gemisi telefonların alması gerekiyor benim görüşüm o şekilde.
0 Likes
Galaxy A
Kim stabil olursa o alıyor fakat aralar çok açık. S23 31 ekimde alıyor, S22 daha almadı bile. S23'ten sonra A54 aldı yanlış hatırlamıyorsam, o da neredeyse 1 ay sonra geldi. Şu ana kadar bütün cihazlar bitmiş olmalıydı. Dediğinizde haklısınız bu arada yurtdışında çoğu cihaz güncellemeyi aldı biz hala test yapıyoruz.
EraysA13
Active Level 4
Galaxy A
Güncellemeyi hem s serisi almaması ve birbirinin aynısı olan telefona güncellemeyi eş zamanlı dağıtmaması bu kadar saçmalık olmazdı herhalde.
Galaxy A
Her sene aynı şey oluyor. Bari önce her cihaz için optimize edip hepsini aynı anda yayınlasalar Türkiye için. Önceden tarih de verilirdi, atıyorum 10 Aralık'ta tüm cihazlara güncelleme vereceğiz diye, kimse de nöbetçi gibi cihazıma android 14 geldi mi diye beklemezdi
EraysA13
Active Level 4
Galaxy A
Samsung a14 ile a13 tıpa tıp aynı değişen bişey yok sadece tasarım.
0 Likes
Galaxy A
Çünkü en son çıkana öncelik veriliyor,samsung'un normali bu.
0 Likes