cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a13

(Topic created on: 08-12-2022 12:09 AM)
eren33
Active Level 5
Options
Galaxy A

Telefonu alalı 1 hafta oldu instagram twitter Facebook whatsapp ve arayuzde donma ve kasma mevcut modülatör arkadaşların koplaya yapıştır ile yazdıklarında yaptım pişman oldum samsung aldima 6 senelik eski telefonumda böyle kasma donma olmuyor 

4 Comments
murata10sa13
Expert Level 1
Galaxy A
700 mb güncellemesi gelmişti
0 Likes
eren33
Active Level 5
Galaxy A
Bana herhangi bir güncelleme gelmedi henüz
0 Likes
umitcetindamar
Beginner Level 4
Galaxy A
Hocam bu modelde var problem bende de aynı telefon var aynı sorunları bende yaşıyorum çok pişmanım bu telefonu aldığım için
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba eren33,

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes