cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Themes

(Topic created on: 06-11-2021 08:20 AM)
356 Views
duzenimizvar
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Galaxy themes'dan duvar kağıdı ya da tema indirmek istedigimde samsung account oturum açın hatası veriyor ama zaten açık.

image

5 Comments
eod
Beginner Level 2
Galaxy A

Screenshot_20210611-073643_Galaxy Themes.jpg

Bu hatayı alıyorum sorun düzelmiyor nasıl düzeltebilirim  

YsfM20
Active Level 3
Galaxy A
Hataya göre samsung account uygulamasından hesap açmanız gerekiyor
0 Likes
JOZZIEōł
Beginner Level 4
Galaxy A

Themes hesabım açık gözüküyor ama bir şey indirmeye çalıştığımda hata alıyorum (SAC_0401(Internal error occurred)/A300103) En son bu kodu aldım ve anladımki s20 ultrada alsan s1 de alsan s10 da alsan bir şey değişmez çünkü samsung böyle 15 bin tl de olsa telefon s20 gibi s10 da olsa 3 - 5 binlik hata vermekten şaşmıyor gerçi androidlerin topluca sorunuda diyebiliriz. 

Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, Ayarlar > Uygulamalar > Galaxy Themes > Depolama > Veriyi sil işlemini uygulayıp tekrar deneyiniz.

Sorun düzelmediğu taktirde Samsung Account hesabınızdan oturumu kapatıp yeniden oturum açın ve cihazınızı yeniden başlatın.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba duzenimizvar,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes