cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Store yeni sürüm uygulama sunmuyor

(Topic created on: 12-18-2022 04:46 PM)
247 Views
SNNOZTRK
Active Level 3
Options
Galaxy A

Örneğin aşağıda ki gibi, instagramı yüklemek istesem 2020 yilindaki sürümü indirebiliyorum. 

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SNNOZTRK,

Konu hakkında, uygulama üreticisine danışmanız gerekmektedir. Bu işlem için Galaxy Store uygulamasına girerek, yukarıdaki büyüteç işaretinden, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Özet" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Google Play Store uygulaması üzerinden birçok uygulamayı bulabilirsin.
SNNOZTRK
Active Level 3
Galaxy A
Galaxy nin neden böyle olduğunu öğrenmek istiyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Durumun kontrol edilmesi için Samsung müşteri hizmetlerini ara uzaktan erişim talebi oluştur teknik uzman ekip cihazına uzaktan bağlantı kurarak sana yardım etmeye çalışacaktır.
4447711
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Galaxy store bazı uygulamalar için güncelleme veriyor bildiğim kadarıyla ama instagram gibi yada youtube gibi uygulamalar da olmuyor demeki gerek duymamışlar çünkü zaten play store den güncelleyebilirsin birde galaxy store olay store play storeye göre çok az kullanılıyor yani o uygulamalara güncelleme desteğini kesmiş
S21Hayati
Active Level 5
Galaxy A
Bende free fire oynuyordum kupon kodlarını filan kullanıyordum güzel oluyordu ama temmuzdan beri oyuna güncelleme gelmedi 1 hafta önce yazdım dediler ki bana samsungluk bir durum değilmiş uygulama geliştiricileri veriyorlarmış öyle demişlerdi onlarda mail attım onlar dönmediler 😁
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SNNOZTRK,

Konu hakkında, uygulama üreticisine danışmanız gerekmektedir. Bu işlem için Galaxy Store uygulamasına girerek, yukarıdaki büyüteç işaretinden, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Özet" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​