cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Store ve Google Play

(Topic created on: 04-14-2022 11:51 PM)
100 Views
Drolax
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Güncellemelerin Galaxy Store üzerinden çok hızlı yüklenmesine karşın Google Play Store'dan çok yavaş yüklenmesinin bir sebebi var mı? Boyutu mb cinsinden daha fazla plan uygulamalar bile play store'a göre çok hızlı kuruluyor.
Galaxy Store'u o konuda çok başarılı buluyorum ama yine de merak ediyorum.
7 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Play sunucuları çok yoğun 😄 günde milyar işlem yapılıyor. Galaxy Store daha sakin.
Drolax
Active Level 3
Galaxy A
Ama bahsettiğim download değil, kurulum
0 Likes
MuRAT90
Active Level 7
Galaxy A
Ben telefonumda cihaz koruyucusunu açtıktan sonra yavaş yüklemeye başladı eğer sizde de açık ise cihaz koruyucu ondan olabilir
Drolax
Active Level 3
Galaxy A
Hiç aklıma böyle bir ihtimal gelmemişti. Fikir ve bilgi için teşekkür ederim 👍
MuRAT90
Active Level 7
Galaxy A
Bir kontrol sağlayıp bilgi verir misiniz
0 Likes
Drolax
Active Level 3
Galaxy A
Güvenlik uygulamasını tamamen kapatma gibi bir seçenek yok ama otomatik taramayı kapattım. İlk güncellemede buraya not düşerim
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Drolax,

Galaxy Play Store'da, size daha emin bir hizmet sunulması için güvenlik taraması bulunmaktadır. Bu sebeple Galaxy Store'a oranla biraz daha yavaş olabilir ancak yaşadığınız durum, rutininizi aksatacak şekilde bir sorun yaratıyorsa incelememiz için, görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes