cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A8 (2015) ile Samsung Experience Deneyimlerim. 予

(Topic created on: 04-24-2024 11:08 PM)
89 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Merhabalar Members Ailesi.

Umar覺m G羹n羹n羹 g羹zel ge癟mitir.

Bu g繹nderimde size Samsung Galaxy A8 (2015) ya da SM-A800F Kodlu Cihaz覺mla Yaad覺覺m Deneyimleri Anlataca覺m.

ncelikle, nceki g繹nderimde Size Android 6 Cygaoenmod 13 Deneyimlerimi anlataca覺m覺 belirtmitim fakat Sonra Samsung'un Stock bir aray羹z羹 y羹klemememi ve deneyimlerimi anlatamam覺n daha iyi Olaca覺n覺 D羹羹nd羹m.

Cihaz覺ma Galaxy Note 7 Port Rom'unu y羹kledim fakat Deneyimlerimden 繹nce Bu g繹nderide size Samsung'un Facias覺 Olan Galaxy Note 7 Cihaz覺n覺n Olay覺n覺 Ekleyeceim.

Galaxy Note 7 Olay覺 Nedir?

Galaxy Note 7 Samsung'un Note serisi Ailesinin bir 羹yesidir 2 Austos 2016'da Galaxy Unpacked'da Tan覺t覺lm覺t覺r. Cihaz 癟ok beenilmi hatta n Sipari Rekoru K覺rm覺t覺r.

image
Galaxy Note 7.

Sonradan Samsung Kullan覺c覺lardan Note 7 cihaz覺n覺n patlad覺覺 haberlerini almaya balam覺 ve Bu sorunun kayna覺 arat覺r覺lmaya baland覺ktan Sonra Samsung Sorunu Kullan覺c覺lara 2. Alternatif Bataryay覺 癟覺kard覺 fakat Sorun yine Ayn覺 sonla bitiyordu.

image
Saatli Bomba Galaxy Note 7.

Buna kar覺l覺k B羹t羹n Samsung Cihazlar Toplat覺ld覺 ve Samsung Bakan覺 Dong-Jin Koh B羹t羹n D贖nyadan z羹r Diledi ve Sorunu Smasung Galaxy Note Fan Edition Modeli ile 癟繹zd羹.

image
Galaxy Note 7 Fan Edition. 予

Samsung sonradan yapt覺覺 a癟覺klamada Sorunun "Bu modelin bataryas覺, cihaz覺n pil yuvas覺ndan milimetrik 繹l癟羹de daha b羹y羹k olduu i癟in yerletirme s覺ras覺nda g繹zle g繹r羹lemeyecek d羹zeyde bir b羹k羹lme meydana geliyor, bu da bataryan覺n patlamas覺na veya yanmas覺na yol a癟t覺." A癟覺klamas覺n覺 yapt覺.

Yeterince Patlama Dozumuzu Ald覺覺m覺za g繹re G繹nderini Deneyim b繹l羹m羹ne ge癟ebiliriz.

Deneyimlerim:

1. Aray羹z

Cihaz覺n Aray羹z羹n羹n gayet houma gittiini s繭ylemem Laz覺m Experience aray羹z羹n羹 繹zlemi biri olarak Bu aray羹zlere hasret kalm覺覺m. 必

Buyurun Aray羹zden Baz覺 G繹r羹nt羹ler.

image
Kilit Ekran覺

image
Ana Ekran

image
Telefon Men羹s羹

image
Klavye

2.Kamera Kalitesi:

Bu cihaz覺n Bir 2016 Model Bir cihaz olmas覺ndan kamera da pek iyi Bir performance g繹remedim fakat Rom'un Kamera'ya iyi anlamda etki ettiini belirtebilirim.

ektiim rnek Bir Fotoraf:

image
ektiim rnek Bir Fotoraf.

Sorunlar:

Bu Rom'u kullan覺rken sadece Is覺nma Sorununu g繹zlemleyebildim Cihaz覺n orjinal halide de 覺s覺nma sorunu olsa da Bu Port Rom ile Bu Sorun daha artm覺.

Umar覺m sonum Bir Galaxy Note 7 Kullan覺c覺s覺 gibi Olmaz.

G繹nderimi Okuduunuz i癟in Teekk羹rler!

image

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hasret Giderdik.
Solution
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy A
Benimde ilk telefonum a8 2018'di bana g繹re 繹n kameras覺 hakikaten baya iyi cam gibi 癟ekiyor.Ama a8 2015'i bilmiyorum.
Solution
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Bunu zaman覺nda bende kurmut覺m A8 ime. Ger癟ekten aray羹z g羹zelleiyor ancak experience aray羹z羹nde ki bildirim paneli ile bu romda ki ayn覺 deil 癟ok farkl覺. Ayr覺ca animasyonlarda ayn覺 ekilde. Sadece g繹r羹n羹m anlam覺nda deiiklik var. Tam anlam覺yla expereince aray羹z羹 deil 綽 Hala duruyo cihaz覺m 20240424_141105_1000006517_1713957066.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Vay Demek Ayn覺 cihaz Sende de Var.

Ben Ger癟ekten Rom'u beendim Evet Animasyon ve dire konularda Rom Ger癟ekten iyi.

Bende de Yedek Telefonum.
Solution
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Benimde ayn覺 yedek olarak duruyo 弘
Solution
Galaxy A
Eline sal覺k emir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A