cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A72

(Topic created on: 07-04-2022 01:21 PM)
166 Views
Sega01
Active Level 1
Options
Galaxy A

merhabalar Galaxy A72 ye haziran 2022 güvenlik güncellemesi henüz gelmedi.ve nezaman gelicek.birde A73 te buöunan obje silgisi özelliğini A72 ye de istiyoruz.yıllardır samsung kullanıcısı okarak orta segmrntte rakiplerinizin hep gerisinde kalıyorsunuz.buda beni rakiplerinize gitmeye itiyor.iyi günler iyi çalışmalar

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Her özellik sunulsaydı her telefona o zaman segment farkı kalmazdı ne kadar ekmek o kadar köfte 😉
Sega01
Active Level 1
Galaxy A
Rakipler yapıyor ama kardeş.samsung bu konuda cok geride kalıyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hmm netten araştır bakalım bizim arkadaş eklemiş o özelliği başka cihaza da sen de yapabilirsin 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A32 telefonum bile bir güvenlik güncellemesi almadı

Nesne silgisi her telefonda bulunmaz sadece "S" serisi veya bazı telefonlarda bulunur.Ben Android 12'yim ve yok kardeşimin telefonu da Android 12 ve var
Sega01
Active Level 1
Galaxy A
A73 te var birebir inceledim cihazı
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Sega01,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD