cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A71 yanıp sönen yeşil ışık

(Topic created on: 04-30-2021 10:05 PM)
1295 Views
YukiOnna
Active Level 1
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar, A71 telefonumda on kameranın hemen yanında yeşil bir ışık yanıp sönüyor aramalarda. İlk başta arama yaparken olan normal bisi sanmıştım. Ancak discord uygulamasını mikrofon kapalı kullanırken de ara ara yanıp sönüyor.  Sizce sebebi ne olabilir? Benzer bir durum yaşayan var mı?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Yakınlık sensörü olabilir

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
O yakınlık sensörü

View solution in context

Solution
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Eminim ekran altına alınmış sensör emin olmak istiyorsanız arama ekranında HAPORLER aç yanma durur yakınlık sensör 15 sn bir mesafe algılama yapar ayrıca 3.5 UI 4.0 UI A71 için bilgileri öğrenmek istersen ben dede mevcut A71 paylaşıyorum formumdan bakabilirsiniz iyi günler

View solution in context

0 Likes
12 Comments
alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
Mikrofunun kullanıldığını gösteriyordue büyük ihtimalle
YukiOnna
Active Level 1
Galaxy A
Sorun da mikrofonu kullanmıyor oluşum. Dediğim gibi kapalıyken ara ara yapıyor. Mikrofonu kullanırken yapmıyor. Kafamı karıştırdı bu durum
0 Likes
alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
Her telefonda hemen hemen mevcuttur bazen telefonu kapatip acincada acarken görünebilir
Solution
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Yakınlık sensörü olabilir
YukiOnna
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
YukiOnna
A71 yakınlık sensör vardır bu senden on kameranın hemen yanında yanıp söner ...
0 Likes
YukiOnna
Active Level 1
Galaxy A
🤔merhaba Mehmet, teşekkürler ancak bunun o sensör olduğundan emin miyiz? Ben emin olamadım
Solution
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Eminim ekran altına alınmış sensör emin olmak istiyorsanız arama ekranında HAPORLER aç yanma durur yakınlık sensör 15 sn bir mesafe algılama yapar ayrıca 3.5 UI 4.0 UI A71 için bilgileri öğrenmek istersen ben dede mevcut A71 paylaşıyorum formumdan bakabilirsiniz iyi günler
0 Likes
YukiOnna
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler bilgi icin:)