cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A71 Mikrofon, Ses, Video Oynatmama Sorunu

(Topic created on: 09-05-2020 01:12 AM)
361 Views
TTMMM
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba,

Çok garip ve karmaşık bir sorunla karşı karşıyayım. 2 gün önce ses problemi diye bir post atmıştım. Müşteri hizmetlerinden telefonuma bağlanıp reset attılar telefon kendine geldi. Fakat kendine gelmesi sadece bir kaç saatliğine veya 1 günlüğüne oluyor. Telefonda şu sorunlar var: Mikrofon sesi algılamıyor, youtube veya instagram farketmez videoları kasarak oynatıyor tabi oynatıyor denilirse çünkü 15 saniyede 1 saniye ilerliyor video. Telefondan ses de çıkmıyor. Spotifydan müzik açıyorum, ses yok. Gariptir ki telefonun herhangi bir uygulamayı açmada kapamada vs sorunu yok, cayır cayır çalışıyor telefon. Ama bu ses ve mikrofon sorunu 3 gündür ciğerimi soldurdu gerçekten. Telefonu yeniden başlatınca bu sorunlar geçiyor arkadaşlar ama sadece bir kaç saatliğine. Sonradan tekrar aynı hale geliyor. Hata raporu alıp gönderdim az önce. Bakalım müşteri hizmetleri nasıl bir çözüm sunacak. İnternete baktım, kronik bir sorun gibi görünüyor, bir çok kişi yaşamış aynı sorunu. Bu durumla karşılaşmış olan birileri varsa bilgi verirse sevinirim.
1 Comment
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A
Yeğenim kaç aydır kullanıyor bi şikayeti yok genel bi sorun değildir, hata raporunu göndermişsin bakalım inceleme sonucu ne dicekler, umarım yaşadığın bu sorundan en kısa sürede kurtulursun.
0 Likes