Expert Level 1

Galaxy A70s unutulmadı, One UI 2.5 ürün yazılımı güncellemesi çıktı


One UI 2.5 , Ağustos ayında Galaxy Note 20 serisi ile piyasaya sürüldü ve Samsung, ürün yazılımı güncellemeleri yoluyla kademeli olarak diğer cihazlar için kullanılabilir hale getirdi. Biraz şaşırtıcı bir hareketle, One UI 2.5 ürün yazılımı güncellemesini alan en son cihaz , Hindistan dışındaki pek çok pazarda gün ışığını görmemiş bir akıllı telefon olan Galaxy A70s .

Galaxy A70s için en son güncelleme, A707FDDU3BTH4 donanım yazılımı sürümüyle tanımlanıyor , yaklaşık 1,6 GB ağırlığında ve Ekim 2020 güvenlik düzeltme ekiyle önceden yüklenmiş olarak geliyor . One UI 3.0 beta dışında Samsung'un akıllı telefonlarından herhangi biri için daha yeni bir yazılım bulunmamaktadır ; bu, Galaxy A70'lerin artık Galaxy Note 20 gibi üst düzey cihazlarla neredeyse aynı yazılımı çalıştırdığı anlamına gelir. Bu sürüm aynı zamanda One UI 2.5 yakında gelmesi olabilir Galaxy A50 , Galaxy A50s ve Galaxy A70 .


One UI 2.5, Galaxy A70s'lere ne getiriyor?

Güncelleme sonrası kullanıcı deneyimi, Samsung'un en yeni amiral gemisi telefonlarıyla aynı olmayacak çünkü kamera için Pro Modundaki deklanşör hızı kontrolleri gibi bazı One UI 2.5 öğeleri eksik. Bununla birlikte güncelleme, yeni Wi-Fi izleme araçları, yakındaki bir cihazdan bir Wi-Fi yönlendiricisinin şifresini talep etme yeteneği, yeni Samsung Klavye işlevleri, Her Zaman Açık Ekranda Bitmoji etiketleri desteği, SOS dahil olmak üzere çoğu One UI 2.5 geliştirmesini içermelidir. Mesajlar ve daha fazlası için işlevler.

Donanım yazılımı güncellemesi şimdi Hindistan'daki Galaxy A70'ler için piyasaya sürülüyor ve Ayarlar'ı açarak , Yazılım Güncellemesine erişerek ve İndir ve yükle'ye dokunarak bunu kablosuz olarak indirebilmelisiniz . Ürün yazılımı paketinin 1,6 GB ağırlığında olduğunu unutmayın, bu nedenle muhtemelen bir Wi-Fi ağı üzerinden indirmek isteyeceksiniz. Alternatif olarak, her zaman üretici yazılımı arşivimizi kontrol edebilir , en son güncellemeyi buradan indirebilir ve bir Windows PC kullanarak Galaxy A70'lerinize yükleyebilirsiniz.

 
 
 
image
Galaxy A70s'lere gelen, One uı 2.5 güncellemesi.
 
 
5 Yorum
Active Level 6
Evet, ilk defa ismini duyduğum bir cihaz.
Yanıtla
Yükleniyor...
çünkü türkiyede satılmıyor
Yanıtla
Yükleniyor...
avrupa ülkelri ve hindistan da bulunan bir cihaz
Yanıtla
Yükleniyor...
Active Level 7
bu demektir yakında a70 için aynı güncelleme yayınlanabilir
Yanıtla
Yükleniyor...
a70e de umarım yayınlanır bekliyoruz hindistanda 2.5 yayınlanıyor yazmış arkadaş ama
Yanıtla
Yükleniyor...