cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A70 Kamera

(Topic created on: 06-25-2020 04:54 PM)
176 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A

Iphone kullanıp Samsung ları da test eden youtuberlar Samsung un kameralarındaki jöle olayını beğenmiyorlar ben de denedim son güncellemeyi yapıp samsung tarafından da bi düzeltme gelmiyo.son güncellemeyle ise bu du..um denge modu açık kapalı iken halen var ve düzeltilmemiş. nası iş yapıyonuz samsung bey uyarıları dikkate almıyonuz mu yoksa bizim telefonları güncelleme ile daha çabuk bozulur hale mi getiriyonuz anlamış değilim

5 Comments
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Yaw şöyle ağız tadıyla offf güncelleme geldi dehşet oldu dedittirmeyecek misiniz be Samsung ve Türkiye ekibi hatalar var diyoz diyoz geri bildirim bile atıyoz ama dönmüyonuz iyi yönde gitmiyonuz nedir bu çektiğimiz ne olur kendinize gelin bizi sizden vazgeçirmeyin!!!
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
soru olarak ta sordum ama bakacaklarını sanmam inşAllah düzelirler 😥😥😥
0 Likes
korayGS
Active Level 7
Galaxy A
sözde güncelleme verdiler, düzeleceği yerde daha beter oldu, artık şundan eminim bu son samsung telefonum olacak iphone geçmenin zamanı geldi artık
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
öyle görünüyo akıllarını başlarına almazlarsa aynen öyle olacak!!!
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBÖ,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Gönderilen raporların incelenmesi ve nedenlerin tespit edilmesi, biraz zaman alabilir. Samsung Members üzerinden göndermiş olduğunuz herhangi bir hata raporuna uzun süre dönüş alamadıysanız, hata raporunu tekrar göndermenizi rica ederizSamsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes