cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A70 ANDROID 10 GUNCELLEME

(Topic created on: 05-19-2020 08:29 PM)
367 Views
GALAXYA70tr
Active Level 4
Options
Galaxy A

Android 10 güncellendi fakat telefon aşırı ısınmaya başladı telefonu alalı 5 ay olmadı sürekli forumlardayım. Samsung tercih listemde son sıraya girdi. Pubg mobile LITE oynarken game booster plus ile gelen gpu cpu sıcaklık göstergesinde "46 derece" yazıyordu o kadar para verip pubg lite mi oynuyacaz. En düşük grafiklerde oynuyorum sürekli zaten yinede olmuyor ASIRI ISINIYOR! (Güç modu acik değil !cihaz bakımını denedim açtım ,kapadım aldığımdan beri düşme ,suyla temas yaşamdım!!!!) 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 27tr,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
GALAXYA70tr
Active Level 4
Galaxy A
Sizce bu normal mi!!!!!!!!!!!
image

0 Likes
Galaxy A
FPS CPU tamam da Sıcaklık ve GPU çık fazla.
GALAXYA70tr
Active Level 4
Galaxy A

Guncelleme bekliyoruz 4000 tl ye almıştık pubg oynayamiyorum teşekkürler:(

0 Likes
yarınsız
Beginner Level 3
Galaxy A
A51 tavsiye ederim sprr
0 Likes
Galaxy A
aynı sorunları yaşıyorum aşırı ısınma kasma gibi sorunlar yaşıyorum o kadar parayı çöpe attık resmen bende A70 kullanıyorum telefondan soğudum artık başka bir markaya geçme zamanı geldi 4 bin liraya yakın para ödeyip aldığım cihazı ağız tadıyla madem kullanamayacağım 3 lira daha öder başka markalara geçiş yaparım diye düşünüyorum
0 Likes
kralzk
Active Level 1
Galaxy A
andiroid 10 pişmanlıktır yazılımsal hata var ama bunu görmüyolan
GALAXYA70tr
Active Level 4
Galaxy A
lânet olasi cihaza ısıtıcı cihaz taktiklarini düşünüyorum artık böyle bir ısınma yok
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 27tr,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes