iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Galaxy A60, Android 11 güncellemesi

(Konunun oluşturulma tarihi: 14.04.2021 12:24)
Recep
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A

Galaxy A60, Android 11 güncellemesini almak için en son Samsung akıllı telefon

 
 
image
 
Samsung, yazılım güncellemeleri açısından geçen yıl oldukça etkileyiciydi. Şirket, Android 11 güncellemesini neredeyse tüm yeni orta sınıf ve ileri teknoloji akıllı telefonlarına yayınladı . Şimdi, Samsung, Android'in en son sürümünü Galaxy A60'a sunmaya başladı .

Çin'de 2019'un başlarında Android 9 ile piyasaya sürülen Galaxy A60 (SM-A6060), artık Android 11 güncellemesini almaya başladı. Yeni yazılım güncellemesi, telefonun donanım yazılımı sürümünü A6060ZCU3CUD3'e yükseltir ve Mart 2021 güvenlik yamasını getirir . Bu büyük bir yazılım güncellemesi olduğundan, indirmek için bir Wi-Fi ağı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Galaxy A60'ın One UI 3.0 veya One UI 3.1 güncellemesini alıp almadığından hala emin değiliz . Her durumda, yeni güncelleme, tek seferlik izinler, otomatik izin sıfırlama, sohbet balonları, bildirimler alanındaki konuşmalar bölümü, hızlı ayarlar alanında bir medya oynatıcı widget'ı ve daha kolay dahil olmak üzere Android 11 ile ilgili özelliklerin çoğunu getirmelidir. akıllı ev kontrollerine erişim.

Güncelleme ayrıca yenilenmiş kullanıcı arayüzü tasarımı, geliştirilmiş hazır uygulamalar, Samsung Klavye'nin daha iyi bir sürümü, daha fazla Dinamik Kilit Ekranı ve AoD widget seçeneği, daha fazla kilit ekranı widget'ı, sesli aramalar için video arka planı, Dijital Denge'nin geliştirilmiş sürümü ve ebeveyn kontrolleri ve daha fazlasını getiriyor Bixby Rutinlerinde seçenekler.

Çin'de bir Galaxy A60 kullanıcısıysanız ve güncellemeyi henüz almadıysanız, Ayarlar » Yazılım güncelleme'ye gidip İndir ve yükle'ye dokunarak güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz . Alternatif olarak, tüm aygıt yazılımını aygıt yazılımı bölümümüzden indirebilir ve manuel olarak flaş edebilirsiniz. Galaxy A60 , Android 10 güncellemesini tam bir yıl önce almıştı .
0 Yorum