cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A54 Dublin

(Topic created on: 01-12-2024 09:05 PM)
349 Views
yays_a54_a12_m14
Active Level 7
Options
Galaxy A
Telefonun arkasında Dublin yazıyor fakat Vietnam yazanlarda batarya sorunu yokmuṣ. Ne yapmam lazım sizce bataryam çok anormal

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ERN0
Active Level 6
Galaxy A
Benim cihazımda dublin sorunlu servis çözüm bulamadı bir sorunuma 14 15 kere servise gitim 1 kere anakartı değişti 1 kere ekran değisti 2 kere batarya değişti 2 kere sarj soketi değişti 2 kere flex değişti ama sorunlar gitmesine ramen başka sorunlar ortaya çıkmaya başladi çözülemedi tüketici halem heyetone basvur yaptım cevap bekliyorum değişim talep ettim ama kabul olmadı kabul olmam nedenlerinden biri cihazim 22 aylık olduğu için bi degirde sistemde hata göstermiyor diye ekrar götürtülü ve videk kanıtlarla gitmem ramen değişim kabul edilmedi

View solution in context

Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ha Dur kardeşim Demeyi unuttum Dublin IE Yazıyorsa Zaten Vietnam Demek. Kafama takıldı neydi diye uzun eskiden Direkt Vietnam yazardı. Şuan bu kod kullanılıyor. Yani Vietnamda üretilmiştir. Tabi Kutusuna bakarsan ihracat yerine belli olur. Öncelikle hangi ülke için üretildiği Kısaca. 👍

View solution in context

19 Comments
ERN0
Active Level 6
Galaxy A
Servise baş vurun cihazı almanızın üstünden 6 ay geçmedi ise değişim talabinde bulunun
Galaxy A
Gecmedi samsung magazasina mi gitmem gerekiyor
0 Likes
ERN0
Active Level 6
Galaxy A
Yetkili servise gitmeniz gerek siz yanınıza cihazın faturası ve kutusu ve kutunun içinde ne çıktıysa hepsini götürünüz
Solution
ERN0
Active Level 6
Galaxy A
Benim cihazımda dublin sorunlu servis çözüm bulamadı bir sorunuma 14 15 kere servise gitim 1 kere anakartı değişti 1 kere ekran değisti 2 kere batarya değişti 2 kere sarj soketi değişti 2 kere flex değişti ama sorunlar gitmesine ramen başka sorunlar ortaya çıkmaya başladi çözülemedi tüketici halem heyetone basvur yaptım cevap bekliyorum değişim talep ettim ama kabul olmadı kabul olmam nedenlerinden biri cihazim 22 aylık olduğu için bi degirde sistemde hata göstermiyor diye ekrar götürtülü ve videk kanıtlarla gitmem ramen değişim kabul edilmedi
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Dublin Yazıyor derken Kutusunda mı yazıyor ? Yoksa Direk telefonun arkasında mı ?
Galaxy A
Telefonun arkasinda. Sende vietnam mi yaziyor
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Evet Vietnam yazıyor. Fazla dikkat etmemişim, kutuda da anlaşılıyor normalde. 👍
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ha Dur kardeşim Demeyi unuttum Dublin IE Yazıyorsa Zaten Vietnam Demek. Kafama takıldı neydi diye uzun eskiden Direkt Vietnam yazardı. Şuan bu kod kullanılıyor. Yani Vietnamda üretilmiştir. Tabi Kutusuna bakarsan ihracat yerine belli olur. Öncelikle hangi ülke için üretildiği Kısaca. 👍
Galaxy A
Sende de mi Dublin IE yazıyor
0 Likes