cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A54 Burn in, Ghost Screen Problemi

(Topic created on: 10-20-2023 10:41 PM)
202 Views
Umut47
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar selam. Henüz iki hafta önce telefon aldım fakat koyu gri ekranda ufak tefek izler görüyorum. Ekranda Burn İn veya Ghost Screen problemi süregelmiş olabilir mi. Amoled ekranlarda bu problem çok yaygın diye biliyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı? Bu sorun normal mi? Bir de Samsung bu sorunu garanti kapsamına almıyormuş, doğru mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Umut47,

Yaşadığınız durumun garanti kapsamında veya haricinde değerlendirilmesi için, cihazınızın teknisyen tarafından incelenmesi gerekir. Size detaylı olarak bilgi paylaşabilmemiz adına, cihazınızda tüm önemli verilerinizi yedekledikten sonra en yakın Samsung servis merkezimizi ziyaret edin. Servis iletişim bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
ErenA54_5G
Active Level 7
Galaxy A
Yaklaşık 5 aydır a54 kullanıyorum bahsettiğin problemi yaşamadım?
0 Likes
Solway
Active Level 3
Galaxy A
Ben de yaklaşık 3.5 aydır A54 kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca servis kapsamına girmesi gerekiyor sonuçta kullanıcı hatası değil üretim hatası.
0 Likes
visionofyoda
Active Level 5
Galaxy A
Gece modunda mı yaşıyorsun bu sorunu çünkü aynı şey bende de oluyor koyu gri renklerde ve düşük parlaklıkta enine siyah çizgiler beliriyor
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Umut47,

Yaşadığınız durumun garanti kapsamında veya haricinde değerlendirilmesi için, cihazınızın teknisyen tarafından incelenmesi gerekir. Size detaylı olarak bilgi paylaşabilmemiz adına, cihazınızda tüm önemli verilerinizi yedekledikten sonra en yakın Samsung servis merkezimizi ziyaret edin. Servis iletişim bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes