cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A53 ve diğer Samsung cihazları artık ARCore'u destekliyor

(Topic created on: 04-25-2022 01:10 PM)
215 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Google'ın yazılım tabanlı artırılmış gerçeklik platformu ARCore'u destekleyen çok sayıda Samsung cihazı var. Yeni akıllı telefonlar ve tabletler, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra platform için destek alma eğilimindedir.

 
Samsung'un en yeni ve en büyük orta sınıf akıllı telefonu Galaxy A53 5G için durum şimdi böyle . Artık diğer birçok Galaxy cihazına ek olarak ARCore'u da destekliyor .
 
ARCore deneyimleri artık Galaxy A53'te mevcut
Google'ın ARCore ile amacı, kullanıcılar için özel donanım gerektirmeden artırılmış gerçeklik deneyimleri sağlamaktır. Geliştiriciler, desteklenen cihazlarla uyumlu artırılmış gerçeklik uygulamaları ve oyunları oluşturmak için ARCore'u kullanır.
 
Bir cihaz için ARCore sertifikası, kamera, CPU ve hareket sensörlerinin düzgün çalıştıklarından ve optimize edilmiş bir AR deneyimi sunabilmeleri için uygun şekilde kalibre edildiğinden emin olmak için test edildikten sonra sağlanır.
 
Google, ARCore desteğine sahip cihazların listesini şimdi güncelledi. Galaxy A53 5G, Samsung'un 2022'deki en yeni telefonlarından biri ve haklı olarak listede kendisine yer buldu. Eklenen diğer cihazlar arasında Galaxy A33 5G, Galaxy F23 5G, Galaxy M23 5G ve Galaxy M33 5G yer alıyor. Samsung'un Galaxy Tab A8 modeli de ARCore desteği aldı.
 
Bu cihazlardan herhangi birine sahip olan kullanıcılar artık mevcut tüm ARCore uygulamalarından ve oyunlarından tam olarak yararlanabilecekler.
1 Comment
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
A52s de ARCore var , google measure desteklerken samsung measureyi desteklemiyor.