cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A53'e One UI 5.1 güncellemesi geldi

(Topic created on: 03-02-2023 11:32 PM)
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Galaxy A
 
image
 

Samsung, One UI 5.1 güncellemesini üst düzey akıllı telefonlar ve tabletler için yayınladıktan sonra, Avrupa'daki Galaxy A53 5G cihazlar için de kullanıma sundu. Güncelleme birkaç hafta önce Galaxy A53 5G için yayınlanmıştı, ancak Güney Kore pazarıyla sınırlıydı. Şimdi ise güncelleme daha yaygın bir şekilde sunulacak.

 
Galaxy A53 5G için One UI 5.1 güncellemesi A536BXXU4CWB1 firmware sürümü ile geliyor. Küçük bir One UI güncellemesi için çok büyük olan yaklaşık 1381MB indirme boyutuna sahiptir. Ayrıca, dört düzineden fazla güvenlik açığını düzeltmeyi amaçlayan Şubat 2023 güvenlik yamasını da getiriyor. Güncelleme şu anda Belçika, Almanya ve diğer bazı Avrupa ülkelerinde mevcut. Çok yakında daha fazla pazar güncellemeye erişecek.
 
Avrupa'da bir Galaxy A53 5G kullanıcısıysanız, Ayarlar/Yazılım güncelleme bölümüne gidip İndir ve yükle seçeneğine dokunarak yeni güncellemeyi kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz. Ayrıca yeni aygıt yazılımı dosyasını Sammobile veritabanından indirebilir ve manuel olarak flaşlayabilirsiniz.
 
Kaynak: Sammobile
 
1 Comment
N-word
Active Level 4
Galaxy A
Ratio
0 Likes