cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A53, HD+1, VoLTE

(Topic created on: 08-02-2022 11:29 PM)
237 Views
Es01
Active Level 3
Options
Galaxy A

yeni aldığım  A53 cihazımda mobil veri kapalı olduğu halde HD+1 simgesi çıkıyor. araştırdığımda volte özelliği açık olduğu için dendi fakat hattımın servis ayarlarından kontrol sağlandı  Volte servisim kapalı. başka bir kullanıcıya verilen cevaptaki basamakları takip edip ayarlardan kapatmaya çalıştım ama ağ ayarlarında öyle bir 02,seçenek çıkmıyor. sadece 4.5G'yi kapatınca  hd kalkıyor fakat internetim H+ oluyor kötüleşiyor. bu hd+ nasıl kaldırılır yardımcı olur musunuz lütfen.

WhatsApp Image 2022-08-02 at 23.20.43.jpegWhatsApp Image 2022-08-02 at 23.20.44.jpegWhatsApp Image 2022-08-02 at 23.21.22.jpeg

7 Comments
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
VOLTE IPTAL yazın 5555'e gönderin
Es01
Active Level 3
Galaxy A

volte servisi mobil hattınıza tanımlı değildir diyor. zaten kapalı ama hala o simge duruyor 

Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Telefonu yeniden başlattınız mı?
LixnuA11
Active Level 7
Galaxy A
kullandığınız operator un uygulamasından ayarlara girip deneyin
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Aslinda guzel ozelik neden kapatmaya calistinizi hic anlam vermiyorum bir cok kulanicilar da ayni seyi demektedir
Galaxy A
VOLTE yi neden kapatacaksın ki ses kalitesini düşürür bence kapatma kardeşim ama yinede sen bilirsin
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_nophALC,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD