cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A52s Mayıs 2022 Güvenlik Güncellemesi Avrupa'da yayında

(Topic created on: 05-11-2022 04:13 PM)
183 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A52s akıllı telefon kullanıcıları, Avrupa'da Mayıs 2022 Android güvenlik yaması güncellemesini alıyor. En son güncelleme, cihazınızı hatalardan ve virüslerden korumanın yanı sıra güvenliğini ve kararlılığını da artırır.

 
Samsung Galaxy A52s Mayıs 2022 güncellemesi ayrıca gizlilik ve güvenlikle ilgili çeşitli sorunlar ve istismarlar için düzeltmelerle birlikte gelir. Bu güvenlik açıkları Samsung ve Google'dan Kurulum Sihirbazı, Hava Durumu uygulaması, Galaxy Temaları ve diğerleriyle ilgili 7 Kritik, 23 Yüksek ve 3 Orta düzeyde CVE içerir.
 
Ek olarak, güncellemenin değişiklik günlüğü, genel cihaz performansını iyileştirmek için 9 stok uygulama yükseltmesinden de bahseder. Aşağıdaki uygulama listesini kontrol edebilirsiniz.
 
Samsung Notes Add-ons
Galaxy Wearables
Samsung Notes
Samsung Internet
Samsung Health
SmartThings
Samsung Members
Calculator
Voice Recorder
 
Devam edersek, Samsung Galaxy A52s Mayıs 2022 güncellemesi, One UI yapı sürümü V528BXXU1CVE1 ve 984MB ağır paket boyutuyla birlikte gelir. Şu anda Polonya'da kullanıma sunuluyor ve önümüzdeki günlerde veya haftalarda daha fazla kullanıcıya ulaşacak.
 
 
image
 
 
2 Comments
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
Ne zaman Türkiye ye gelir
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Güncelleme şu anda İsviçre, Kuzey ülkeleri, Fransa, Romanya, Polonya, Lüksemburg, Almanya, Portekiz, Avusturya, Bulgaristan, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Güneydoğu Avrupa, Baltık, İtalya, Slovenya, Macaristan'da kullanıma sunuluyor. , Slovakya ve Birleşik Krallık.
0 Likes