cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A52

(Topic created on: 09-08-2021 02:32 PM)
224 Views
MESUTKOC
Active Level 1
Options
Galaxy A

Cihazında görüşme yaparken birden ses ne bana geliyor nede karşı tarafa gidiyor görüşme aktif kalıyor ama karşılıklı 2 tafa arası ses sorunu yaşıyorum. Çağrıyı sonlandiriyorum tekrar arama yapıyorum bu sorun yine belli bir süre sonunda tekrar ediyor. Yazılımsal bir sorun mu? Yoksa cihaz da mı sıkıntı var 1 haftalık cihazım. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak telefon uygulamasının verilerini silin uygulamalar ekranına Gelin sorunlu çalışan uygulamanın üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan seçenekleri içerisinde uygulama bilgileri yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden depolama yazan yazı seçeneğine tıklayın veriyi sil yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın eğer Sorun devam ederse cihazınızın incelenebilmesi için
Hata raporu gönderin uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın kişisel Bilgilerinizi girmeyin
Sistem kaydı verileri gönder yazan yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun sıkılığını seçin ve ata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika uygulama içerisinde bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizleri bir geri dönüş sağlayacaklardır
İyi günler

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Galaxy A
Selam Kardeşim;
Members Tanımlama uygulamasını kullananın mobil Ağlar Seçeneği Seçin ve test edin test sonucu buraya olumlu yada olumsuz yazarsanız daha sağlıklı yardımcı olabilirim.
Konu hakkında takıldığınız yada sormak istediğiniz tüm sorulara kısa sürede cevap veririm kardeşim.
0 Likes
MESUTKOC
Active Level 1
Galaxy A
Testi çalıştırdım olumlu.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Yazılımsal sorun var
0 Likes
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak telefon uygulamasının verilerini silin uygulamalar ekranına Gelin sorunlu çalışan uygulamanın üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan seçenekleri içerisinde uygulama bilgileri yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden depolama yazan yazı seçeneğine tıklayın veriyi sil yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın eğer Sorun devam ederse cihazınızın incelenebilmesi için
Hata raporu gönderin uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın kişisel Bilgilerinizi girmeyin
Sistem kaydı verileri gönder yazan yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun sıkılığını seçin ve ata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika uygulama içerisinde bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizleri bir geri dönüş sağlayacaklardır
İyi günler
0 Likes
MESUTKOC
Active Level 1
Galaxy A
Dediğiniz gibi yaptım umarım sorun çözülür. Teşekkürler.
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Önemli deyil
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Aynı sorun bende de oluyor. Yakınlık sensörü ile alakalı. Aramayı bekletmeye alıyor. Bazen konuşuyorum ses mes yok. Ekran koruyucu kullanıyor isen yakınlık sensörünü kapatıyor.
0 Likes
MESUTKOC
Active Level 1
Galaxy A
Yok bundan önceki telefonum A51 di onu bu yüzden sattım A52 aldım **bleep** bekletmeye alma sıkıntısı yok çok şükür ama daha sıkıntılı bir sorun var ve neden olduğunu çözemiyorum. Durduk yerde konuşurken birden ses karşılıklı kesiliyor ama görüşme beklemede değil aktif görüşme devam ediyor....
0 Likes
Yenilmez0861
Active Level 4
Galaxy A
kardeşim senin hatta bir sorun olabilir mi yani bazen çekmiyor olabilir mi
0 Likes