cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A52

(Topic created on: 06-04-2022 11:12 PM)
155 Views
koray55
Active Level 3
Options
Galaxy A

Aralık 2021 de A52 telefonumu severek aldım, 1 ay sonra kasa esnemesinden dolayı değişti. Şimdi değişim cihazida kasa esneme sorunu yapiyor. Ben ne yapmalıyım... aldığımda bir şey yoktu üstünde bir çizik bir darbe izi bilr yok. Kasa esneme sorunundan ve samsung kullanmaktan çok sıkıldım.

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Sizlere tavsiyem cihaza kılıf takıp kullanabilirsiniz veya cihazı geri servise iade edip değişim tekrardan talep edebilirsiniz veya ürünü geri iade edip paranızı geride almayı talep edebilirsiniz.
koray55
Active Level 3
Galaxy A
İade etsem ne alicam ki ülkenin ekonomisi belli. Güncel ve iyi özelliklere sahip diye aldım. Şimdi üzülüyorum borca girseydim de bu sorunlarla karsilasmasaydim. Yine de teşekkürler.
Solution
Galaxy A
Merhaba

Sanırım, bu sorun bu modelde kronik bir sorun hâl aldı. Birçok kullanıcı bu durumdan yakınıyor

Detaylı kontrol edilmesi için telefonunuzu Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz, gerekeni yaparlar.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
koray55
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkürler iyi günler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

İlk ben a51 aldım memnunum ama a52 de alacaktım aslında kamerası beğenmiştim sadece sonra esneme sorunu yaşayan olmuş bende vazgeçtim iyi ki de a51 aldım dedim

koray55
Active Level 3
Galaxy A
Bir daha samsunga yanaşmam 10 yıldır kullanıyorum bu markayı ama artık gönlüm apple'da.
MelihhsnlA52
Active Level 4
Galaxy A
Cihaz hangi renk?
koray55
Active Level 3
Galaxy A
Siyah