cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A52 ve A52 5G, yazılım güncellemesi aldı

(Topic created on: 05-23-2021 12:17 AM)
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung'un, Galaxy A52 ve A52 5G akıllı telefon modelleri için yayınladığı Mayıs 2021 güncellemesi, cihazların kamera yeteneklerini geliştiriyor.

 
 
 
 
 image 
 
 
 
 
 Samsung, orta segmentte dikkat çeken Galaxy A52 ve Galaxy A52 5G akıllı telefonları için Mayıs 2021 güncellemesini yayınladı.
 
 
 
 Yeni yazılım güncellemesi, Galaxy A52 için  A525xXXU2AUE1 , Galaxy A52 5G içinse  A526BXXU2AUE1  firmware numarası ile geliyor. Beklendiği üzere, güncellemenin ana yeniliği, sistemdeki bazı  güvenlik açıklarını  kapatan mevcut Google güvenlik yamasıydı, ancak bunun yanı sıra  Samsung , güncelleme paketine, özellikle  kamera performanslarını  ve özelliklerini geliştiren birkaç değişiklik daha ekledi. 
 
 
 
 
 image 
 
 

Video görüşmelerine yeni efektler geldi

 

Örneğin, geliştiriciler kameranın yanı sıra sensörü ve Quick Share işlevini de geliştirdiler. Yazılım ayrıca video görüşmeleri için birkaç yeni efekte sahip. Yakın zamanda Galaxy A72'de de tanıtılan bu özellik ZoomMicrosoft Teams ve Google Duo gibi uygulamalar üzerinden yapılan video görüşmelerinde arka plan olarak özel bir görüntüyü bulanıklaştırmanıza veya ayarlamanıza olanak tanıyor. İlgili seçeneğe telefonun Ayarlar >> Gelişmiş Özellikler menüsünden erişebilirsiniz.

 

Güncelleme, Avrupa'daki akıllı telefon kullanıcıları tarafından şimdiden alınmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde ise bu akıllı telefon modellerine sahip herkesin kullanımına sunulacak.

 
 
 
 
0 Comments