cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A52 oyun performansı

(Topic created on: 02-11-2022 06:04 PM)
2734 Views
metinA52
Active Level 5
Options
Galaxy A

Pubg mobile 37 40 fps 

truck simulator ultimate 25 30 fps arası değişiyor 
Game booster plus açık max fps modunda neden bu kadar düşük ve ısınma yapıyor öneriniz var mı???

image

image

21 Comments
Galaxy A
Tır oyununun optimizasyonu telefon ile uyumlu değildir büyük ihtimal android sürum ile de alakali olabiliir, pubg için ise fps cihazına göre normal ben note 10 lite ile 60fps sabit alıyorum
metinA52
Active Level 5
Galaxy A
Tır oyunu için Bende öyle düşünmüştüm ama pubg de eklenti bi uygulama kullanıyor musunuz yoksa telefonun kendi ayarına göre mi 60 fps veriyor?
Bende 45 fps(aşırı yüksek) konumunda 40 37 arası verince insanın moralini bozuyor sonuçta gaming işlemci var
0 Likes
Galaxy A
Extra bir şey kullanmıyorum pubg ban atabiliyor son uyarıları gormemişsiniz galiba telefonun kendi uygulaması olsa dahi kullanmak yasak diyor,ayarları ben görüntülü kalitesi en düşükte oynuyorum kare hızinı aşıri yüksek te oynuyorum, çünkü oyunda çimler falan daha az oluyor daha rahat görüyorum insanları donma kasma ısinma yapmıyor rastlamadim hiç
0 Likes
metinA52
Active Level 5
Galaxy A
Aynı şekil grafik en düşükte fps en yüksekte oynuyorum 40 civarı veriyor sanırım normali bu
0 Likes
Galaxy A
Bencede oluru o gibi duruyor note serisi bir telefon 60 veriyor Aserisi için 40 normal bence
0 Likes
metinA52
Active Level 5
Galaxy A
Ya nedense note diyince xioami aklım gitti pardon senin telefon için 60 normal o yüzden kafam takıldıydı
Galaxy A
😅note serisi kalkıyor diye böyle hemen unutulur mu ya,Samsung Note 10 Lite
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Hangi ayarlarda 37 40 fps?
0 Likes
metinA52
Active Level 5
Galaxy A
Bu şekil akıcı da game booster plus max fps modu açık haldeScreenshot_20220211-181540_PUBG MOBILE.jpg
0 Likes