cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A52 Pil Sorunu

(Topic created on: 05-28-2022 10:46 AM)
291 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar şarjım son bir kaç gündür su gibi biter hale geldi. %100 de çıkarıyorum anında 90 a düşüyor. Bir işlem yaptıkça 2 3 saat içinde bitiyor pil. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle: Samsung Members>Destek>Tanılama>"Pil durumu" seçeneğini kontrol edin.

Sorun görünmüyorsa Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından Hata Raporu gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporundan gelen yanıt sizin için yeterli olmazsa verilerini yedekleyerek cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. 1-2 hafta içinde batarya kendine gelmiş olur. O zaman kesin bir karar verirsiniz.

Pek Samsung Yetkili Servis'ini önermek istemiyorum şahsen. Birkaç gündür diyorsunuz, büyük ihtimalle yazılımsaldır.

Ama yine de bahsettiğiniz sorun uzun zaman daha devam ederse cihazınızın donanımsal kontrolü için Yetkili Servis'e gidebilirsiniz tabii.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler, iyi günler dilerim

View solution in context

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Esselamun aleyküm hayırlı sabahlar. Members üzerinden pil testi yapınız normal veya kötü ise durumu servis tarafından değişimi yapılması gerekmektedir 😊
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Pil durumu iyi yazıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
O zaman yazılımsal problem mi var çözemedim hata raporu gönder kardeşim inşallah çözerler
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Öyle yapacağım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayırlısı olsun şimdiden 🤲
0 Likes
Galaxy A
Merhaba aykut kardesim bu sorun bendede olusmus suan su gibi gidiyor pil
Galaxy A
10 saate yakin ekran suresi aliyordum suan 6 7 saat arasiScreenshot_20220528-105752_Device care.jpg
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Valla bende anlamadım
Solution
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle: Samsung Members>Destek>Tanılama>"Pil durumu" seçeneğini kontrol edin.

Sorun görünmüyorsa Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından Hata Raporu gönderebilirsiniz. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporundan gelen yanıt sizin için yeterli olmazsa verilerini yedekleyerek cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. 1-2 hafta içinde batarya kendine gelmiş olur. O zaman kesin bir karar verirsiniz.

Pek Samsung Yetkili Servis'ini önermek istemiyorum şahsen. Birkaç gündür diyorsunuz, büyük ihtimalle yazılımsaldır.

Ama yine de bahsettiğiniz sorun uzun zaman daha devam ederse cihazınızın donanımsal kontrolü için Yetkili Servis'e gidebilirsiniz tabii.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler, iyi günler dilerim