cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A52 Kasa Sorunu

(Topic created on: 09-14-2021 09:42 PM)
872 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar ben cihazı alalı 4 ay oldu fakat aldığımdan bu yana hep kılıf ile kullandığım için farketmedim. Her yerde haberleri görünce bakmak istedim. Telefonumda sol kasada esneme var bastırınca içe giriyor. Aynı zamanda kamera merceğinde de açıklık var 1mm kadar. Beyaz renkli modeli kullanıyorum. Samsung canlı destek ile görüştüm bana normal dediler. Su geçirme sertifikası var ama acaba geçirir mi diye korkmuyor değilim. O kadar para veriyoruz böyle sorunlar oldukça sinirim bozuluyor. Olanlar var mı böyle. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Kamera merceğinde nasıl açıklık var optik sabitleyiciden bahsediyor olma? Kasa da esneme yamulma demektir kapakta açıklık gibi varsa bence normal çok az bende de vardı suya soktum yağmurda kullandim bir şey olmadı. Bazen paranoyaklaşabiliyoruz. Ben o açıklığı kapağın aşırı ince olmasından ötürü sıcakta genleşmeden kaynaklandığını düşünüyorum.

View solution in context

0 Likes
19 Comments
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Bu arada cihazını hiç bir şekilde düşürmedim darbede almadı
Galaxy A
Normaldır kardeşim. Bu tür sorunlar mevcut A52de.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Hayırlısı artık
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
İlk aldığında götürseydin aynı model veya başka modelle bire bir değişim yapar sıfır telefon alırdın.
A52 kullanıyorum benimki esnemiyor
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Yapacak bir şey yok artık napalım.
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Kesinlikle suya sokma derim
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Öyle görünüyor
0 Likes
1453yucel
Beginner Level 2
Galaxy A
S.a arkadaşlar bir sorum olacaktı samsung a51 kullanıyorum cihaz bakıma girdiğim zaman google play girdiğim zaman sorun algılandı uyarısı veriyor
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
0 Likes