cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A52 ön kamera sorunu

(Topic created on: 07-10-2022 08:25 PM)
811 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar, galaxy A52 ile ön kameradan fotoğraf çekemiyorum yani çeksem bile kalite çok kötü. Kalite olarak Bulanık çekiyor yakın modda. Birde on kamerada genis aci moduna alinca aman allahim tam bir ütü kalitesi. 32Mp modundan hiç bahsetmiyorum bile çok kötü ya. Önceden böyle değil bu kamera. 

Birde şunu söylemek istiyorum. Ben ekran koruyucu kullanıyorum kamerayı komple kapatıyor ortası delikli ekran koruyucu değil. Ondan dolayı yapıyor olabilir mi? Cami siliyorum ama bilemedim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A

Ekran koruyucuyu çıkarıp da kontrol edebilirsin. Koruyucu kaynaklı değilse, telefonunu yedekleyip sıfırla, sıfırladıysan da servis merkezine teslim etmen lazım.

View solution in context

0 Likes
13 Comments
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Güncelleme ile yok ettiler kardeşim Android 11 ve cihazın çıktığı tarihteki roomunu bulan varsa atsın garantiyi hiçe sayıp yükleyeceğim. (Ben hiç koruyucu kullanmadım kamera dediğiniz gibi)
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Çok sinir bozucu bir olay ya. Dediğiniz doğru ilk çıktığı zamanlar video performansı bil3 çok çok iyiydi zamanla çok kötü bir hal aldı.
mş
Active Level 7
Galaxy A
telefonu eski haline döndürürseniz garanti sorunu olmuyor bildiğim kadarıyla
0 Likes
mş
Active Level 7
Galaxy A
güncelleme olduğunu zannetmiyorum zamanla kameralar bozulabiliyor , frekans gibi şeyler kamera verimliliğini etkiliyor
0 Likes
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Alakası yok kardeşim örneğin ios un kamerası asır geçse de değişmiyor. Android bunu hep yapıyor. Ayrıca Android eski sürüme geçmek için rom atmak gerek. Bu da garanti dışı ama buna değer görünüyor.
mş
Active Level 7
Galaxy A
Apple frekans açıklamasını kendisi yaptı bakabilirsiniz kameraların etkilenebileceği konusunda
0 Likes
Mersin33
Active Level 3
Galaxy A
5s var elimde eskilerden. Dediğiniz gibi çekimi aynı
Mersin33
Active Level 3
Galaxy A
Aynı şey eski cihazım Xiaomi de oldu. Bir güncelleme geldi kamerası kötü oldu. Arkadaşın dediği gibi eski rom yüklemek lazım.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Valla düzelecek gibi de değil
0 Likes