cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A51

(Topic created on: 03-29-2021 09:55 AM)
86 Views
kediii
Active Level 4
Options
Galaxy A

İyi günler. Galaxy A51 telefonumu geçen sene haziran ayının sonlarına doğru aldım. Önceden de Galaxy A serisi telefonu kullanıcısı olduğumdan ve telefonumu severek kullandığım için yeni telefonumu da Galaxy A serisinden almayı tercih ettim. Eski telefonum Galaxy A3 2016'ydı. Tek sorun git gide kamerasının  performansının düşmesiydi. Odaklamak istediğim nesneyi bir türlü odaklayamıyordum. Her neyse. Geçenlerde Galaxy A51 telefonumda da bu sıkıntıyla karşılaşmaya başladım. Gelen güncellemelerden sonra Samsung'un kamera kalitesinin biraz düşürdüğünü fark etmiştim. Hayliyle yeni model telefon çıktıkça her şirketin yaptığı gibi önceki  telefon kullanıcılarına yeni model telefon aldırabilmek için telefonda  bazı  küçük sıkıntılar oluşturduklarını düşündüm. Ancak Android 11 güncellemesinden sonra oluşan odaklamama sorunu böyle  bi' şey olamaz. Cidden 15 dakika boyunca odaklamak için uğraştım, belki ben beceriksiz bir telefon kullanıcısıyımdır diye. Ama sonuç, istediğim objeyi odaklamamış bir sürü fotoğraf oldu. Ben de sinirlenip hepsini sildim. Oysaki çok güzel bir fotoğraf olacaktı :( Eğer yapabileceğim bir şeyler varsa yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler 😄

6 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kamera ayarlar bölümünden fabrika ayarlarına dön deyip telefonu yeniden başlatıp tekrar dene.
0 Likes
kediii
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkürler 😄 Dediğinizi az önce yaptım, evet biraz daha düzeldi ancak hala sorun var :(
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Başka kamera uygulaması deneyebilirsiniz
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Kamerayı açın > pro mod giriniz > eğer odak ayarı var ise oradan kendiniz nesneyi odak alabilrisiniz

Screenshot_20210329-092045_Camera_15970.jpg

kediii
Active Level 4
Galaxy A
Çok teşekkürler 😄 Dediğinizi az önce denedim ve artık böyle bir sorunum kalmadı :) Yukarıda söylediğim gibi sanırım ben beceriksiz bir telefon kullanıcısıyım 😄
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Yok kardeşim estağfurallah becereksiz değilsindir sadece bulamamışşsın 😊