cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A51 instagram videolari izlerken donma

(Topic created on: 02-13-2021 08:57 AM)
63 Views
CH0SENI
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba daha bugün Galaxy A51 modelini almış bulunmaktayım ama bazı uygulamalarda garip problemler yaşıyorum mesela instagram uygulamasında post halinde atılmış videoları izlerken video başında görüntüde kısa süreli bir duraksama donma yaşanıyor ama videonun sesi kapalıyken böyle bir durum söz konusu değil, aynı zamanda reddit uygulamasını kullanırken geçişlerde ve kaydırmalarda farkedilir biçimde lag var bu sorunları yaşayan başka kullanıcılar var mı yetkililerden bir çözüm beklemekteyim.

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Şahsen benim cihazım 8 aylık ama ben senin gibi sorunlar ile bu zamana kadar karşılaşmadım
arka plan uygulamalara dikkat et kapat her zaman
zaten bu son 2 hafta içerisinde android 11 gelecektir ortadan sorunlar kalacağını umuyorum...
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba CH0SENI,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticilerine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​