cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A51'de Telefon Görüşmesi Sırasında Mobil İnternet Kesilmesi

(Topic created on: 09-13-2021 12:55 PM)
203 Views
anil37
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba, a51 kullanıyorum ve bu hatayı daha önceden almıyordum. Son zamanlarda başladı özellikle telefon güncellemesini yaptıktan sonra. 
Bulunduğum bölgede internet hattı olmadığı için aktif olarak mobilden kullanıyorum ama telefon araması geldiği zaman internetim kopuyor. mobil ağ ayarlarında Volte, 4.5g ve 3g seçenekleri kaldırılmış. 
Teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba anil37,

Yaşamış olduğunuz sorunun çözümü için "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri de silinecektir.) Bulunduğunuz noktada bir şebeke sorunu bulunmuyorsa, farklı bir operatöre ait sim kartı ile denediğinizde de aynı durumun devam etmesi halinde cihazda, sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz. Cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartın. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Galaxy A
Bu Hattınıza İlgili Bir Sorun Oparatörünüzün Müşteri Hizmetleriyle İrtibata Geçiniz Bende A51 Kullanıyorum Oparatörüm Vodafon Bahsettiğiniz Özelliklerin Hepsi Mevcut Kullanıyorum Kaldırilmadı
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba anil37,

Yaşamış olduğunuz sorunun çözümü için "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri de silinecektir.) Bulunduğunuz noktada bir şebeke sorunu bulunmuyorsa, farklı bir operatöre ait sim kartı ile denediğinizde de aynı durumun devam etmesi halinde cihazda, sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz. Cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartın. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes