cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A51 Temmuz Yaması Hakkında

(Topic created on: 08-13-2022 04:57 PM)
374 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Selamlar arkadaşlar. Rusya romuna geçerek A51 için temmux yamasını kurdum ve şimdi değişen şeyleri anlatacağım. 

image

Öncelikle güncelleme tam 955.39 MB boyuta sahip ki bu boyut gerçekten yüksek. Ayrıca temmuz 2022 güvenlik ekini içermekte. Ayrıca güncelleme notunda bu sefer gerçekten dürüst davranmışlar cihaz mayıs yamasına göre çok daha akıcı ve hızlı olmuş. 

image

Ek olarak güncelleme ile Smart View uygulaması One UI 5'tek sürüme güncellenmiş. Yani taksit taksit One UI 5 alıyoruz sbsjsjsjsjzjd

Pil konusunda ise henüz bir deneyimim olmadı. Ama umarım pil biraz iyileşmiştir.

Evet temmuz yaması bu şekilde ben şahsen çok sevdim, hoş bir güncelleme olmuş. 
9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba soru bu güncelleme nedir 10 gün önce 2 Ağustos'ta güncellendi ve dün 12 Ağustos'ta güncellendi 11 günde bir sorun mu var sadece iki güncelleme çıkıyorScreenshot_20220813-171647_Software update_2603_1660400265.jpg
Galaxy A
Boş güncelleme gibj duruyor boyutu baya az.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet sadece güvenlik güncellemesi

Ancak ilk güncelleme ile ikinci güncelleme arasındaki sorunun ne olduğunu biliyor musunuz?
Galaxy A
Bilmiyorum.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Guncelleyin galaxy store ve google play da uygulamalari guncelleyin galariye manzara foto birine tikla alta isarrt cikiyor 6 sn vidyo yapiyor baya iyi ben paylastim baka bilirsin
Galaxy A
Hepsi son sürüm ama bende yok.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba ömer bir sorun var mı pil nasıl ya da yavaşlıyor mu kasıyor mu daha detay anlatabilir misin
Galaxy A
Telefon güncelleme ile son derece akıcı oldu ama pil hala aynı.
Galaxy A
Maalesef ne zaman geleceğini bilmem mümkün değil :(