cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A51 Bluetooth wi-fi çakışması

(Topic created on: 05-07-2022 12:22 AM)
141 Views
AyberkPehlivan
Active Level 1
Options
Galaxy A

Android 12 den sonra Bluetooth wifi çakışması yaşıyorum Bluetooth açınca internet yavaşlıyor hatta wifi'nin yanında ünlem çıkıyor güncelleme gelmeden önce böyle bir sorun yoktu ağ ayarlarını sıfırladım telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm yine sorun aynı ve modem 5ghz desteklemiyor ne yapmam lazım sorun düzelmesi için?

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınıza gelecek yeni Yazılım güncellemesini beklemenizi öneriyorum.
Galaxy A
Ne zaman gelir ?
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
Mayıs yaması eğer verilirse 15 gün içinde gelir diye düşünüyorum. Emin değilim. Ama sorunu çözeceğini sanmam.
Galaxy A
Güncelleme ile gelen sorun , niye çözülmüyor ki anlamadım yeni güncelleme ile sorunu cozebilirler
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy A
Genelde böyle küçük şeyler güvenlik güncellemeleriyle çok çözülmez direk yeni Android sürümü ile hallederler ama bi ihtimal belki dediğiniz gibi olur
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AyberkPehlivan,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD