Original topic:

Galaxy A51 Android 12 ve One UI 4.0 #26 ­čśí­čĄČ

(Topic created on: 02-08-2022 11:05 PM)
526 Views
├ľmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

A515FXXU5FVB1 koduyla 26. testler ba┼člad─▒ ve g├╝ncelleme ┼čubat yamas─▒na d├Ând├╝. ARTIK GELSE DED─░K├çE DAHA DA ERTELEN─░YOR. SES─░M─░Z─░ DUYAR MI B─░LM─░YORUM AMA BURDAN SAMSU GLOBAL B─░R─░M─░NE SESLENMEK ─░ST─░YORUM L├ťTFEN ARTIK A51 ─░├ç─░N HERHANG─░ BIR ├ťLKEDE ANDRO─░D 12'YI YAYINLAYIN 26 TEST BANA NEYI TEST ED─░YORSUNUZ YA ATOMU MU PAR├çALIYORSUNUZ BASIT BIR G├ťNCELLEME ISTE ARTIK LUTFEN 26.TEST FINAL TEST OLSUN VE A51 ICIN ONE UI 4 DAGITIMA CIKSIN!

image

23 Comments
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Yay─▒nlansa sorun var. Yay─▒nlanmasa neden gelmez. ─░nsan─▒n kolay─▒ bulunmaz
Galaxy A
Ya 26 test bi g├╝ncelleme i├žin ├žok fazla bir test say─▒s─▒ haz─▒r ┼čeyi bekletiyorlar ba┼čka bir ┼čey de─čil.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Hocam sorun var ki yeniden teste giriyor ? Sen var olan bir ┼čeyi yay─▒nlamaz m─▒s─▒n ?
Galaxy A
Bu Samsung'un bu konuda ilk olay─▒ de─čil ge├žen sene A20s cihaz─▒n─▒n 11 testi de gereksiz uzay─▒p 32 test olmu┼čtu tam ve bundan daha fazla ├Âzelli─či olan ve daha eski olan A20 ise 16 test ile alm─▒┼čt─▒ ve A52 mesela A51 den daha iyi olmas─▒na daha fazla ├Âzen gerektirmesine ra─čmen 21 testle bitirdi isi ya da 22 A51 gereksiz uzad─▒ her t├╝rl├╝.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Android taraf─▒nda her soc a ayr─▒ yaz─▒l─▒m testleri yap─▒l─▒yor A cihaz 15. Testi sorunsuz bitirir di─čer cihaz 20 testte bitirir. ─░┼čletim sistemi yazmak kolay de─čil siz bunu ├žocuk oyunca─č─▒ san─▒yorsunuz ama ger├žekten de─čil
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
─░MDAT YA 26 TEST NE GELSE ARTIK
Galaxy A
AYNEN YA DELIRCEM BEN VALLA
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy A
in┼čallah karde┼čim ├ž─▒kar
Galaxy A
Umar─▒m art─▒k tersimde tersimde dola┼č─▒yorlar yemin olsun b─▒kt─▒m.