cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A51 Android 12 ve One UI 4.0 #26 😡🤬

(Topic created on: 02-08-2022 11:05 PM)
527 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

A515FXXU5FVB1 koduyla 26. testler başladı ve güncelleme şubat yamasına döndü. ARTIK GELSE DEDİKÇE DAHA DA ERTELENİYOR. SESİMİZİ DUYAR MI BİLMİYORUM AMA BURDAN SAMSU GLOBAL BİRİMİNE SESLENMEK İSTİYORUM LÜTFEN ARTIK A51 İÇİN HERHANGİ BIR ÜLKEDE ANDROİD 12'YI YAYINLAYIN 26 TEST BANA NEYI TEST EDİYORSUNUZ YA ATOMU MU PARÇALIYORSUNUZ BASIT BIR GÜNCELLEME ISTE ARTIK LUTFEN 26.TEST FINAL TEST OLSUN VE A51 ICIN ONE UI 4 DAGITIMA CIKSIN!

image

23 Comments
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Yayınlansa sorun var. Yayınlanmasa neden gelmez. İnsanın kolayı bulunmaz
Galaxy A
Ya 26 test bi güncelleme için çok fazla bir test sayısı hazır şeyi bekletiyorlar başka bir şey değil.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Hocam sorun var ki yeniden teste giriyor ? Sen var olan bir şeyi yayınlamaz mısın ?
Galaxy A
Bu Samsung'un bu konuda ilk olayı değil geçen sene A20s cihazının 11 testi de gereksiz uzayıp 32 test olmuştu tam ve bundan daha fazla özelliği olan ve daha eski olan A20 ise 16 test ile almıştı ve A52 mesela A51 den daha iyi olmasına daha fazla özen gerektirmesine rağmen 21 testle bitirdi isi ya da 22 A51 gereksiz uzadı her türlü.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Android tarafında her soc a ayrı yazılım testleri yapılıyor A cihaz 15. Testi sorunsuz bitirir diğer cihaz 20 testte bitirir. İşletim sistemi yazmak kolay değil siz bunu çocuk oyuncağı sanıyorsunuz ama gerçekten değil
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İMDAT YA 26 TEST NE GELSE ARTIK
Galaxy A
AYNEN YA DELIRCEM BEN VALLA
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
inşallah kardeşim çıkar
Galaxy A
Umarım artık tersimde tersimde dolaşıyorlar yemin olsun bıktım.