cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A51 Android 11

(Topic created on: 03-09-2021 05:56 PM)
81 Views
mfurknka
Expert Level 1
Options
Galaxy A
Galaxy A51 için android 11 One Uı 3.0 güncellemesi yayımlandı. Güncelleme Şubat 2021 yamasına sahip. En başlarda güncelleme 3.1 test edilirken 3.1 testi iptal edilip 3.0 olarak yayımlanmış. 3.1 güncellemesinin önümüzde ki ay yayımlanması bekleniyor. Bir güne kadar Otaya düşmüş olur. A51 kullanıcılarına hayrlı olsun diyelim. 😊
image

124 Comments
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Evet yapılabiliyor ancak yinede yedekleme yapılması en doğrusu olur. 😊 İhtimalleri göz önünde bulundurmakta fayda var. 😊
UmutErgil
Active Level 1
Galaxy A
Tamamdır çok teşekkürler. 😊
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Bu programı indirmek için hem bilgisayarınıza hemde telefonunuza indirerek bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar;

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/
😊
Galaxy A
😊😊😊😊furkan knk m10 marta gelecekti güvenlik güncellemesi Ne bakarmısın furkan knk u takılımı merak ettim furkan knk 😇😇😊😊🙃🙃🙃🙃🙃
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Halâ teste görünüyor kankamm. 😊 Güncelleme üzerinde çalışıyorlar. Birde bu aralar yoğunlukları olduğu için gecikme çok normal 😊
Galaxy A
anladım knk çok çok.sağol u takılı günceleme yani küçük özelik gelebilir mi knk 😁😁🙃😊
mehmetA51
Active Level 5
Galaxy A

image

Bugünde yok sözde bugün verilecek dedi bazıları:(
membersai
Active Level 6
Galaxy A
Ben, kendi yorumumu yazmayacağım, sadece herkesin nasıl yazacağını şimdiden göstereceğim: Sabret, gelir 🤗
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Hocam geldi iste daha ne istiyorsunuz? Cikti turkiye yazilimi.
mehmetA51
Active Level 5
Galaxy A
OTA dediğiniz şey ne oluyor