cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A51 Android 11

(Topic created on: 03-09-2021 10:33 AM)
112 Views
mfurknka
Expert Level 1
Options
Galaxy A
Galaxy A51 için android 11 One Uı 3.0 güncellemesi yayımlandı. Güncelleme Şubat 2021 yamasına sahip. En başlarda güncelleme 3.1 test edilirken 3.1 testi iptal edilip 3.0 olarak yayımlanmış. 3.1 güncellemesinin önümüzde ki ay yayımlanması bekleniyor. Bir güne kadar Otaya düşmüş olur. A51 kullanıcılarına hayrlı olsun diyelim. 😊
image

124 Comments
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
İnşaAllah 😊😊
emretfkci
Active Level 7
Galaxy A
Aminn 😂
ibrahimsrbg
Active Level 5
Galaxy A
Otaya genelde saat kacta düşüyor?
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Sistemde ki yoğunluğa göre değişiklik gösteriyor. Kimi zaman 1 günde düşmüşlüğü var kimi zaman 5 günde. A51 için ise 2 gün önce Türkiye de yayımlanmış görünüyor. Yani 7 Martda yayımlanmış görünüyor. Otaya bugün öğlen gelmez ise yarın öğlene kadar otaya düşer diye tahmin ediyorum. 😊
Galaxy A
Bugün a51 cihazında android 11 güncellemesi yayınlandı smart swicht üsütünden indirebilirsiniz hayır ben öğlene kadar beklerim diyorsanızda sık sık ayarlar güncellemeler kısmjndan kontrol edin grldimi gelmedimi diye 

image

Saat 13 14 gibi normal olarak gelebilir a51 kullanıcılarına hayırlı olsun
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Yorumun için teşekkür ediyorum 😊 Umarım kullanıcılar için sorunsuz güncelleme olur 😊
Galaxy A
furkan knk s10 pulustaki ozleikleri m10a flaşlasak GELIRMİ m10 a kameranın içindeki özelikler furkan knk ☹☹☹
scorphion
Active Level 4
Galaxy A
yayınlandığını nereden görüyorsunuz
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Samfrew'den girerek aratabilirsiniz 😊
jarnisa
Active Level 5
Galaxy A
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷