cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy A50 ve S21 FE için Haziran Yaması Yurtdışında Yayınlanmıştır!

(Topic created on: 06-16-2022 03:13 PM)
386 Views
BoraS20FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Herkese merhaba. Bugün sabah saatleri itibariyle A50 ve S21 FE modelleri için Haziran yamaları yayınlanmıştır. A50 modeli için şu anda sadece A505FN modeline verildi ama birkaç gün içinde A505F modeli için de yayınlanacaktır.

Galaxy A50
  • Güncelleme kodu: A505FNXXU9CVF2/A505FNOVF9CVE1/A505FXXU9CVF2
  • Güncelleme İçeriği: Genel Kararlılık İyileştirmesi
Aynı şekilde ülkemizde de "A505FDDU9CVF2/A505FOJM9CVF2/A505FXXU9CVE1" koduyla test edilmiş olup yakında yayınlanacaktır.

Güncelleme şu anda bazı Avrupa yerel CSC'li cihazlara (ATL, VD2 gibi) verilmiştir.

Galaxy S21 FE
  • Güncelleme kodu: G990EXXU2CVF1/G990EOLM2CVF1/G990EXXU2CVF1
  • Güncelleme İçeriği: Cihaz stabilite iyileştirmeleri
Güncelleme, ülkemizde de test edilmiş olup yakında yayınlanacaktır.

Güncelleme şu anda sadece Tayland'da yayınlanmıştır.

Güncellemeler daha yeni yayınlandığı için henüz boyut ve detay bilgilere sahip değiliz. Fakat Alfatürkle tahminlerinize göre;
  • A50 için verilen güncelleme, A70 için verilen güncelleme ile benzer boyutta olabilir çünkü içerikleri aynı. 450 MB altında olur diye bekliyoruz.
  • S21 FE'ye verilen güncelleme, muhtemelen bu ay S21 serisi ve S20 FE'ye verilen güncelleme ile aynı güncelleme. İçerikler aynı ve genel stabiliteyi iyileştiriyor. Güncelleme boyutu da 800 MB üzerinde olabilir.
Kullanıcılarına hayırlı olsun 😊

#akyüz
#alfatürk

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A51 ne zaman gelir acaba? Ben güncellemek istemiyorum da android 11 deyim bu android 12 güvenlik güncellemesi için mi?
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Yurtdışında E2 güncellemesi yayınlanalı 1 ayı geçti, artık yayınlanır umarım. Ne zaman verilir bilemiyorum ama
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Peki teşekkürler bora kardeşim 🤗
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim, inşallah kullanıcılarına güzel bir güncelleme olur

akyüz sevinir merak ediyordu güncellemeyi 😊
Akyüz
Active Level 9
Galaxy A
Sonunda yayınlandı inşallah güzel bir güncelleme olur
Bilgi için ve beni etiketlediğin için çok teşekkür ederim 🙂🙃