cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy A50 Twitch İnstagram Steam problem

(Topic created on: 08-26-2021 10:32 PM)
94 Views
Saykle
Active Level 4
Options
Galaxy A

İnstagramda yorumlarda ,Steam in mağaza sayfası,Twitch de ise direk yayın izlerken sayfa yenileme işareti çıkıyor Twitch sohbetinde ise hiç açılmama durumları oluyo mobil veri yada WiFi internet hızı hiç farketmiyo bu arada , eskiden yazdığım galerideki bazı videoların sesinin gelmeme durumu hala devam etmekte son yazılım güncellemesi ile olan bir durum zaten bunların hepsi bir yanlışlık oldu galiba biyerlerde düzeltilirse yeni bir güncellemeyle çok seviniriz. (''Bunlar sadece benim gözlemlediğim karşılaştığım sorunlar...'')

4 Comments
Solution
belegnas
Active Level 5
Galaxy A
Twitch ve instagramda bende de oluyor aynı sıkıntılara ama onlar telefonla alakalı değil uygulama geliştiricileriyle alakalı eğer uygulamalar beta sürünlerindeyse betadan çıkar düzelecektir.
Saykle
Active Level 4
Galaxy A
Anlıyorum yorumunuz için tşk ler
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Saykle,

 

Paylaşmış olduğunuz uygulamalar, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmedikleri için gelecek mevcut ya da gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

 

Teşekkürler.
MOD

Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A

Youtube gibi diğer uygulamalarda sorun yoksa telefon kaynaklı değildir ama diğer bahsettiğin galerideki gibi sorunlar için hata raporu göndermeni öneririm.