iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Galaxy A50 Telefonumun Medya Sesi Gelmiyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-14-2020 08:05 PM)
Öğretmen65
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Henüz bir senesini doldurmamış olan Samsung Galaxy A50 akıllı telefonumun alt kısmındaki hoparlöründen ses gelmiyor. Son güncellemeden sonra telefonumla hoparlör açıp konuşamadım kendi kendine hoparlör modundan çıkmaya başladı. Daha sonra Instagram'da videoların sessiz oynadığını gördüm. Video ve şarkılar için denediğimde son seste bile ses gelmedi.

Kulaklık takılıyken ses iyi geliyor ancak kulaklık yokken telefondan ses gelmiyor.

Onun haricinde son güncellemeden sonra ekran kendi kendine yanıyor. Ekrana çift tıkladığımızda olan şey yani. Telefon durduğu yerde mesaj gelmiş gibi bir tepki veriyor. Bildirim var zannedip açıyorum ama hiçbir şey yok. Açıkçası bu da oldukça rahatsız edici ve ben pil ömrünü olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
narcosis
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
güncellemeden sonra olduğunu söylediniz.. tüm verilerinizi yedekleyip cihazi fabrika ayarlarına sifirlamanizi tavsiye ederim kardeşim.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
Çözüm
ÆX51
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A

merhaba kardeşim Sana tavsiyem Samsung members uygulamasının ana sayfası üzerinde yardım al sekmesine gel interaktif kontroller butonuna tıkla ve hoparlör testi yap Eğer kötü çıkarsa servise vermeni tavsiye ederim ya da hata raporu gönderebilirsin

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
8 Yorum
Çözüm
narcosis
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
güncellemeden sonra olduğunu söylediniz.. tüm verilerinizi yedekleyip cihazi fabrika ayarlarına sifirlamanizi tavsiye ederim kardeşim.
0 Övgü Puanı
Öğretmen65
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Teşekkür ederim, smart tutor indirdim yarın arayıp problemi çözebilecek mi bir bakacağım. Sonra çözülmezse tavsiyenizi deneyeceğim
narcosis
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
rica ederim umarım çözülür.
0 Övgü Puanı
Çözüm
ÆX51
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A

merhaba kardeşim Sana tavsiyem Samsung members uygulamasının ana sayfası üzerinde yardım al sekmesine gel interaktif kontroller butonuna tıkla ve hoparlör testi yap Eğer kötü çıkarsa servise vermeni tavsiye ederim ya da hata raporu gönderebilirsin

0 Övgü Puanı
Öğretmen65
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Testlerde sıkıntı çıkmadı, şu an bu sorunun sebebini anlayamıyorum. Smart tutor indirdim bir de kendileri baksınlar. Ona göre aksiyon alacağım. Teşekkür ederim
Tubemate
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
bendede telefonu ekranı boş yere yanıyor bildirim geldi sanıyorum hiç bişey yok
0 Övgü Puanı
Öğretmen65
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Nasıl çözülür acaba bu ya bugün telefonum hepten kafayı yedi resmen. Telefonla konuşurken de bir anda ses komple gidiyor hoparlöre alıyorum öyle düzeliyor. Ya da hoparlördeyken gidiyor kulaklığa geçmem gerekiyor. İnsan içinde telefonla konuşmak imkansız hale geldi
Tubemate
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Acaba garantisi hayla geçerli mi?eğer geçerliyse samsung'un servisine götürebilirsin.
0 Övgü Puanı